11 Yıldan Sonra Left 4 Dead 2 Güncelleme Aldı

Left 4 Dead 2 Güncelleme

Valve tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen Left 4 Dead 2 güncelleme aldı. Left 4 Dead 2 en son tam 11 yıl önce güncelleme almıştı. Last Stand isimli güncelleme, 1000’den fazla düzeltme içeriyor.

Left 4 Dead 2 Güncelleme

Valve tarafından 11 yıl önce yayınlanan Left 4 Dead 2, aradan geçen bunca yılın ardından ücretsiz bir güncellemeye kavuştu. Uzun süredir oyuncu topluluğu tarafından geliştirilen The Last Stand isimli güncelleme, oyuna bir sürü yenilik eklemesinin yanı sıra 1000’den fazla düzetmede içeriyor.

Left 4 Dead 2 Güncelleme İle Gelen Özellikler Neler?

Light House isimli haritayı senaryo moduna eklerken bir sürü de yeni silahlar ve bir sürü yeni diyalog seçenekleri ekliyor. Oyunun diğer modları için yeni haritalar eklerken bir yandan da sunucuların çökmesi ve güvenlik açıkları gibi sorunlara çözümler getiriyor.

Tek oyunculu modu menüden kaldırıyor, Private Game özelliğini oyuna ekliyor. Hayatta kalma maçlarının ardından tekrar maç yapmayı sağlaması da yeniliklerden sadece bazıları.

Henüz Left 4 Dead 2 deneyimlemimiş oyuncular için Steam’ın bir sürprizi var. Bu hafta sonu oyun bedava. Ayrıca sürekli oynamak isterseniz ise 3.70₺ gibi fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.