17-22 Mayıs 2020 Tarihlerinde Yayınlanacak Diziler

17-22 Mayıs 2020 Tarihlerinde Yayınlanacak Diziler

Sizler için 17-22 Mayıs 2020 Tarihlerinde Yayınlanacak Diziler listesini derledik. Haftanın dizilerini izlerken iyi seyirler dileriz. Üstteki video kısmından fragmanlara sırasıyla ulaşabilirsiniz. Bir fragman bittiğinde, diğer fragman başlayacaktır.

The Great (Hulu, şimdi mevcut)

the great

Büyük Catherine’in çoğunlukla tarihsel olarak doğru olmayan hikayesi “bir Mean Girlskostümüyle-dram hissi, tatmin edici şiddet, seks ve entrika ile riskleri Game of Thrones fanlarını kendine çekti.” Elle Fanning ve Nicholas Hoult oynayan aktörler arasında.

Hightown (Starz, 17 Mayıs)

Starz’ın yeni polis draması 17 Mayıs’ta yayınlaancak. New York Times‘dan Hightown “Bazı kendine özgü, yaşanmış bir çekiciliği var” Monica Raymund ve James Badge Dale oynayan aktörler arasında.

THE BIG FLOWER FIGHT (Netflix, 18 Mayıs)

the big flower fight

 “Dünyanın dört bir yanından on çift amatör çiçekçi savaşmak için bir araya geliyorlar,” diye konusu açıklanıyor. Çiçek tasarımının bu kadar yasal bir drama olduğunu kim bilebilirdi?

PATTON OSWALT: I LOVE EVERYTHING (Netflix, 19 Mayıs)

 Oswalt’ın 50’li yıllarını kucaklayan, çok garip bir duvar kağıdı askısı ve kızının ikinci sınıf sanat gösterisine katılmanın ona tam ölçekli bir Milenyum Falcon’a (oof) sahip olma şansına mal olduğu özellikleri sizlere görsel şölen sunuyor.

HOMECOMING SEASON 2 (Amazon Prime, 22 Mayıs)

Janelle Monae, çok ürkütücü Amazon Prime orijinal serisinin yeni sezonunda rol alıyor. Homecoming, tabii ki, bir podcast olarak başladı ve için Julia Roberts ile gösterisi oynadığı ve Mr.Robot Sam Esmail’in yönetmenliği ile çekildi. İkinci sezon, merkezde her şeyin göründüğü gibi olmadığı hissiyle yeni bir gizem vaat ediyor.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.