2020’nin En İyi Oyuncu Fareleri

2020'nin En İyi Oyuncu Fareleri

Mevcut tüm seçeneklerin arasında doğru oyun faresini bulmak açıkçası bir mücadele olabilir. Nasıl göründüğü, elinde nasıl hissettiği, düğme seçimi ve düzenlemesi, sensörün kalitesi ve kablosuz veya kablolu bir fare isteyip istemediğiniz gibi dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Bu ayrıntılar, göründükleri kadar küçük, satın almayı seçtiğiniz fare ile deneyiminiz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Öte yandan, bazen farelerde aşırı şişen ve reklamı yapılan kadar iyi çalışmayan özellikler bulunur.

Bu listemizde size 2020’nin en iyi oyuncu fareleri başlığı altında en iyi fareleri bir araya topladık.

2020'nin En İyi Oyuncu Fareleri

Logitech G502 Lightspeed

Logitech G502 Lightspeed, ödün vermek istemeyen oyuncular ve bir farede ne aramaları gerektiğine dair hiçbir fikri olmayan insanlar için harika bir oyun faresidir. Rahat, özelliklerle dolu ve kablosuz olmasına rağmen, kablolu fareler kullanan rakiplere karşı dezavantajlı hissetmeyen hızlı ve doğru bir performans.

G502 Lightspeed, oyun merkezli birçok özelliğe sahiptir. Logitech’in en yeni sensörü olan Hero 16K, 1.000Hz rapor hızıyla 16.000 DPI ve saniyede 400 inçten fazla kapasiteye sahip. Oyun tarzınıza ve masa kurulumunuza bağlı olarak, makro düğmelerinden birine basarak hem küçük hem de süpürme kolu hareketlerini karşılayabilmesi için çok çeşitli hassasiyetleri destekler.

2020'nin En İyi Oyuncu Fareleri

Razer DeathAdder V2

Mükemmel bir kablolu fare sayısız özelliğe ihtiyaç duymaz. Hızlı refleksler gerektiren oyunlarlasaatlerce kullanırken yeterince rahat olmak, ustalaşmak için çok az zaman alan basit bir düğme yelpazesine sahip olmak ve elbette harika olmak da dahil olmak üzere temelde son derece iyi olması gerekir.

Sade ve şık tasarımıyla oyuncuların gözbebeği olan DeathAdder V2, FPS oyunları oynayan oyuncuların favori tercihlerinden bir tanesi.

2020'nin En İyi Oyuncu Fareleri

BenQ Zowie EC2

Razer’ınki kadar yetenekli olan basit görünümlü bir fare istiyorsanız, Zowie EC2-A dikkate değer. DeathAdder V2 kullanımı daha lüks ve LED’ler var, tabii ki eğer led görünüm sizin için önemliyse. DPI gibi ayarları yapmak için Razer’ın yazılımına güvenerek sorun yok. Yine de, herhangi bir yazılıma (veya hatta bir sürücüye bile) ihtiyaç duymayan bir fare olan BenQ Zowie EC2 tavsiye edilmeye değer.

2020'nin En İyi Oyuncu Fareleri

Razer Basilisk V2

Basilisk V2, ince, örgülü SpeedFlex kablosu, hızlı performans, farenin mouse pad’inizde kaymasına izin veren PTFE ayakları gibi modern bir Razer kablolu farenin avantajlarını isteyen insanlara önereceğimiz kablolu faredir ve tabii ki, ihtişamlı LED ışıklara sahip büyüleyici bir fare.. Herkesin eline sığmayacak bir tasarıma sahip olmasına rağmen, DeathAdder V2’den daha fazla özelliğe sahip daha küçük bir faredir.

Örneğin, Basilisk V2’nin ulaşılması kolay çıkarılabilir bir keskin nişancı düğmesi var. Belki de buradaki en sevdiğim özellik, ayarlanabilir gerginliğe sahip kaydırma tekerleğidir. Logitech G502’nin serbest dönen tekerleği kadar iyi değil, ancak tekerleğinize özel bir his vermek istiyorsanız muhtemelen seveceksiniz. Bu fare ile ilgili en iyi şeylerden biri, daha pahalı bulunan aynı özelliklerin çoğuna sahip olmasıdır.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.