220₺ Değerindeki Civilization VI Ücretsiz Oldu

civilization VI ücretsiz

Geçtiğimiz günlerde sizlere bahsettiğimiz sızıntı doğru çıktı ve an itibariyle Epic Games Store’de 220₺ değerindeki Civilization VI ücretsiz durumda.

Epic Games korona virüsü süreci boyunca gerçekten başarılı bir reklam çalışması yürüttü ve yürütmeye de devam ediyor. Böylelikle Epic Games’in Grand Theft Auto 5’ten sonraki ücretsiz oyunu resmi olarak Civilization VI oldu. 2016 yılında geliştirici firma Firaxis Games tarafından çıkartılan Civilaztion VI, büyük çaplı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kendi medeniyetimizi oluşturabiliyor, yönetebiliyor ve geliştirebiliyoruz. 220₺ fiyat bandında satılan oyun strateji severler tarafından oldukça rağbet görüyor.

civilization VI ücretsiz

Ne Zamana Kadar Civilization VI Ücretsiz?

Civilization VI’nın ücretsiz olacağı daha önceden sızdırılmıştı. Bu sızıntının doğru çıkmasına istinaden, diğer iddiaları da doğru sayarsak, Epic Games Store’nin sıradaki ücretsiz oyunları Borderlands The Handsome Collection ve Ark Survival Evolved olacak. Elbette ki Epic Games bu sızıntıdan sonra planlarında değişiklik yaparak farklı oyunlar da dağıtabilir, bu ihtimali unutmayın.

Oyunu 28 Mayıs saat 18:00’a kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.