65W’lık Oppo Kablosuz Şarj Teknolojisi Duyuruldu

65W’lik Oppo kablosuz şarj teknolojisi duyuruldu. Firma, geçtiğimiz günlerde ilgili teknolojinin kablolu 125W’lık versiyonunu da duyurmuştu.

Oppo son birkaç yıldır batarya dolumu pazarına öncülük ediyor ve şirket bunu bize geçtiğimiz günlerde duyurduğu 125W teknolojisi ile gösterdi. Bugün şirket akıllı telefonlar için en güçlü batarya dolum cihazlarını tanıttı.

Oppo Kablosuz Şarj Teknoloji

65W’lık Oppo Kablosuz Şarj Teknolojisi

Çin’deki bir lansman etkinliğinde firma üç yeni ultra hızlı dolum aletini tanıttı: 65W AirVOOC kablosuz dolum cihazı, cep boyutunda 50W mini SuperVOOC cihazı ve 110W mini cihazı.

65W AirVOOC kablosuz flaş dolum aletini daha iyi bir soğutma sistemi için dairesel bir tasarım, ısı dağıtımı için bir cam panel ve verimliliği arttırmak amacıyla kendi geliştirdiği çift bobin tasarımı kullanacak. Bu modelde iki bobin aynı anda doldurulacak ve 4000 mAh bir pilin tam dolumunun 30 dakika sürmesi planlanıyor.

Oppo Kablosuz Şarj Teknoloji

50W mini SuperVOOC dolum cihazı ise taşınabilir bir 4G modemiyle hemen hemen aynı büyüklükte olup büyük powerbankleri taşımak yerine bir cebe veya çantaya koymak amacıyla tasarlandı. 110W mini flaş şarj cihazı da yapılan bir diğer model, ancak biraz daha büyük ve ikisi de aynı seviyede çalışacak.

Oppo Kablosuz Şarj Teknoloji

Ayrıca Oppo sınırlı bir Watt’ta olmasına rağmen rakip cihazları da şarj edebileceğini söyledi.

65W’lık Oppo Kablosuz Şarj Teknolojisi haberini sizlere sunduk. Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR