A Total War Saga: Troy’dan Bedava DLC

A Total War Saga

Çıktığı ilk gün Epic Games Store üzerinde bedava olarak verilen A Total War Saga: Troy’un ilk ek paketi, Epic Games Store kullanıcılarına bedavaya veriliyor.

A Total War Saga

Piyasaya çıktığı ilk gün Epic Games tarafından bedava dağıtılan oyunun ilk genişleme paketi olan, A Total War Saga: TROY – AMAZONS ek paketi de Epic Games kullanıcıları için bedavaya sunuldu.

Birkaç küçük üyelik işlemi ardından 85₺ değerinde ki ek pakete sahip olabiliyoruz. Kampanya 24 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında geçerli olduğunu unutmamak gerekiyor.

A Total War Saga Nasıl Bedavaya Alınır?

Öncelikle buradaki linke tıklayıp Total War Access’e üye olmanız gerekiypr. Üyelik işlemini yerine getirdikten sonra siteye giriş yapıyoruz ve sizleri bir envanter sayfası karşılıyor.


Giriş yaptığınız envanter sayfasının başında, A Total War Saga: TROYAMAZONS linkine ait görsel olacaktır. Burada, Ek paketi Epic mağazasında tanımlamamız gerekiyor, kodu almak için Total War Access ile Epic Store hesabımızı birleştirmemiz isteniyor.


A Total War Saga: TROYAMAZONS görseline tıkladıktan sonra hesap bağlantılarımızı yapıyoruz.


Total War Access ile Epic Store hesaplarımızı birleştirdikten sonra A Total War Saga: TROYAMAZONS linkine tekrar tıklayarak “kodu aktif et” butonuna basmanız gerekiyor.


Karşımıza çıkan kodu, Epic Store uygulamasında kullanıcı adımızın bulunduğu ve sol altta yer alan butona tıklayarak aktif hale getiriyoruz.


Tebrikler. Bütün bu işlemleri yerine getirdikten sonra A Total War Saga: TROYAMAZONS ek paketini aktif hale getirmiş oluyorsunuz.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.