Abraham Michael Cudlitz TWD Ölüm Sahnelerini Anlattı

Dizini yıldızı Michael Cudlitz TWD ölüm sahnelerini anlattı. Kendisi en vahşice öldürülen iki kişiden birisiydi ve bu sahnelerin kötü örnek oluğunu söyledi.

2016’da başlayan 7. sezonun ilk bölümünde, yeni kötü adamımız Negan, biz hayranların en beğendiği iki karekteri (Abraham ve Gelnn) sopasıyla öldürmüştü.

Hatta, Glenn’in hayatı sonlanırken gözü dışarıya fırlamış bir biçimde ekranda uzun süre gösterilmişti. Şiddetin bu kadar fazla olması bazı hayranlar tarafından eleştirilmişti.

Abraham Michael Cudlitz TWD Ölüm Sahne

Michael Cudlitz TWD Ölüm Sahnesi Hakkında Neler Söyledi?

Geçtiğimiz günlerde Cudlitz, Talk Dead to Me Podcast ile yaptığı röportajda bu gösterilenlerin çok aşırı olduğunu söyledi.

Şahsen her zaman çok uzak bir köprü olduğunu düşünüyorum. Ama bu sahneler gerçekten aşırıydı. Glenn de ben de biraz daha hayatta kalmalıydık. Çünkü sanırım insanlar bundan çok etkilendi. Aman Tanrım, gördüğüm en acımasız ölüm sahneleriydi. Resmen cinayet pornosuydu.

Michael Cudlitz

“Bence sevdiğin bir dizinin yeni sezonuna yüze veya boğaza yumruk yerine sarılma sahneleriyle başlamak istersin.” sözlerini de ekledi.

Abraham Michael Cudlitz TWD Ölüm Sahne

The Walking Dead 10. Sezon Finali Ne Zaman?

Dizinin yayın sorumlularından Angela Kang verdiği bir röportajda dizinin sezon finaliyle ilgili detaylı açıklamalar yaptı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR