Adobe Photoshop Camera iOS ve Android’e Çıktı

adobe photoshop camera ios android

En sonunda, Adobe Photoshop Camera iOS ve Android için çıkışını yaptı. Ünlü firmanın geliştirdiği uygulama artık stabil sürümüne kavuştu.

Neredeyse her üretici kendi kamera uygulamalarını mobil işletim sistemleri için çıkartmaya devam ediyor. Aldığınız markanın varsayılan olarak gelinen kamera uygulaması dışında, üçüncü parti uygulamaların da gerçekten harika uygulamalarla beraber mükemmel iş çıkarttığını biliyoruz. Bu uygulamalar, içlerinde bulundurdukları yazılımsal fonksiyonlar sayesinde, cihazınızın lenslerini çok daha iyi kullanarak ortaya mükemmel sonuçlar çıkartabiliyorlar.

adobe photoshop camera ios android

Adobe Photoshop Camera iOS ve Android’de

Adobe Photoshop Camera iOS ve Android üzerinden tam sürüme geçişini yaptı. Ünlü medya düzenleyici geliştiricisinin bu mobil kamera uygulaması oldukça uzun bir süredir betadaydı ve sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Uygulamanın hem çekim anında hem de çekim sonrasında sunduğu düzenleme seçenekleri firmaların varsayılan kamera uygulamalarına kafa tutacak gibi gözüküyor. Bakalım ilgili uygulama Google’nin GCam uygulamasının tahtını elinden alabilecek mi, hep beraber göreceğiz…

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!