Amazon Prime İndirim Günleri 13 Ekim’de Başlayacak!

Uzun süredir yapılan tahminlerden ve ertelemelerden sonra bir türlü kesinleşemeyen tarih sonunda duyuruldu. Amazon Prime indirim günleri 13 Ekim’de başlayacak ve 14 Ekim’de bitecek. 48 saat sürecek olan indirim günleri hakkındaki detaylara gelin beraber bakalım.  

Amazon Prime Günleri

İlk olarak indirimin her sene olduğu gibi, bu sene de sadece Prime üyelere özel olduğunu belirtmekte fayda var. 8 TL karşılığında Amazon Prime üyesi olursanız indirimden yararlanabileceksiniz. Eğer 30 günlük deneme sürümündeyseniz de indirimler emrinize amade olacak. Korkmayın, şu an deneme sürümüne kaydolursanız indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Amazon Prime ve sağladığı fırsatlar hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon’un yıl ortası indirimleri normal şartlarda temmuz ayında yapılıyordu bu sayede kullanıcılar Black Friday ve Cyber Monday tarihlerine kadar Amazon indirimlerinde dilediği gibi alışveriş yapabiliyordu. Fakat Covid-19 ertelemeleri yüzünden alışveriş indirim günleri tahmin edilemez bir hal almışken tarihi kesinleşen Prime günleri ucuz fiyata teknolojik ürün satın almak isteyen tüketici için ilaç niteliğinde.

Bu sene Amazon, üyelerinden, alacakları ürünlerin fiyatlarının en ucuz seviyede tutulacağından emin olmaları gerektiğini söyledi. Yani Amazon dışında bir firmanın ürünü olsa bile Black Friday veya başka bir indirim zamanında daha ucuza bulunamayacak. Amazon en düşük fiyatlısını alabileceğinizi garanti ediyor.

Tahmini Amazon Prime İndirim Günleri

Bu sene önceki Amazon indirimlerinden farklı olacak gibi görünüyor. Geçen seneden farklı olarak bu sene indirimler yeni nesil Playstation 5 ve Xbox Series X çıkış tarihlerinden sonra yapılacak. Bu da tüketiciler için nispeten daha uyguna yeni konsol almak için uygun bir zaman gibi görünüyor. Buna ek olarak pandemi sebebiyle tüketiciler uzun zamandır raflarda gezinip alışveriş yapamıyorlardı. Herkesin dört gözle beklediği ve çılgınca alışveriş yapabildiği tarihler de bu sene değişiklik gösterdiği için tüketiciler alışveriş yapmaya aç diyebiliriz ve emin olun Amazon bunu çok iyi biliyor.

Amazon Echo

Bu sebeplerden ötürü bu seneki Amazon Prime günlerinin daha kapsamlı indirimler sunacağı bekleniyor. Amazon Echo’nun ve yeni Ring ürünlerinin geçtiğimiz günlerde kullanıcılara tanıtılmış olması bu indirimler için bir ipucu olabilir. Yeni Fire TV Stick ve Fire Tv Stick Lite da bu seneki indirimlerde görmeyi beklediğimiz ürünlerden. Eğer Amazon ürünlerine sahip olmak istiyorsanız Amazon Prime indirim günlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Amazon Ring’in yeni uçan güvenlik kamerası Always Home Cam hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilrsiniz.

13-14 Ekim’de yapılacak olan Amazon Prime günleri tüketiciye ilaç gibi gelecek gibi görünüyor. Türkiye için fiyatlandırma nasıl olur bilinmez fakat bakmakta fayda var. İyi alışverişler dileriz!

Daha fazla bu tarz teknoloji haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR