Amazon Prime Video Birden Fazla Profil Ekleme

Netflix ve Hulu’nun izinden giden Amazon Prime Video birden fazla profil ekleme özelliğini sonunda kendi servisine entegre etti.

Servis, kullanıcıların hesaplarına aynı anda birden fazla profil eklemelerine izin veren yeni bir özellik başlattı. Akış platformu artık Netflix ve Hulu’nun izlerini takip edecek, altı farklı izleyici profiline sahip olma seçeneği sunacak. Akış platformunda yakın zamanda tanıtılan bir diğer özellik de, 100 kişinin aynı anda bir film veya TV şovu yayınlamasına izin veren bir ‘Watch Party’ kontrolü oldu.

Yeni özellik, Netflix Party uygulaması da dahil olmak üzere, koronavirüs sırasında ortak sanal deneyimlere olan talebin artmasına sebep oluyor. Serviste izlenebilecek başlıklar açısından, aboneler Hannah, The Marvelous Mrs Maisel, Homecoming, Donald Glover’s Guava Island ve Amber Dating filmleri de dahil olmak üzere orijinal servis dizilerinin tadını çıkarabilirler.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video ile Birden Fazla Profil

NME’den Richard Phippen, Hanna’nın 2. sezonu hakkında:

“Yeni sezon geçmişin prangalarından arındı. Hanna, teknoloji ile güçlendirilmiş gençlerin, zaman zaman bir lise draması izliyormuş gibi hissedeceğiniz ölçüde insancıllaştırıyor.”

NME
Amazon Prime Video

Aynı adı taşıyan karakteri oynayan Esme Creed-Miles, yeni bölümlerde karakterinin gelişiminden bahsetti:

“Hanna kendi işini yapıyor, o çok daha kendinden emin.”

NME

Amazon Prime Video, Kullanıcıların Hesabına Birden Fazla Profil Eklemesine İzin Veriyor adlı haberimizin sonuna geldik. Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR