Amazon Tarafından Playstation 5 Ağırlığı Sızdırıldı

Amazon Almanya tarafından Playstation 5 ağırlığı sızdırıldı. Cihaz, eski nesil konsollara göre oldukça zor taşınabilir olacak.

Amazon Almanya tarafından sızdırılan bilgiye göre Playstation 5, PS 3’ten birazcık hafifken, PS 4’e göre daha ağır. Cihazın yeni nesil konsolu bir süredir gündemi meşgul etse de konsol hakkındaki detaylı bilgiler yavaş yavaş geliyor. İlk başta ilk Playstation 5 oyunları duyulurmuş, daha sonra da oyunların kutu tasarımları yayınlanmıştı. Şimdi de konsol için temsili amazon sayfasının açılması ile konsolun kendisini de öğrenmiş olduk. Ancak hala konsolun tam çıkış tarihi ve fiyatı merak konusu.

Playstation 5 Ağırlığı Sız

Playstation 5 Ağırlığı Sızdırıldı: 4.78 Kilogram

Amazon Almanya’nın yayınladığı sayfaya göre PS 5’in ağırlığı 4.78 kilogram olacak. Yani 2.8 kilogram olan PS 4’ten daha zor taşınabilir olacak, 5 kilogram olan PS 3’ten ise biraz daha hafif olacak. Ayrıca DualSense ise 998 gram olarak belirtilmiş. Bu da 220 gram olan Dualshock 4’ten çok daha zor taşınabilir demek oluyor. Ancak Amazon’un bu taşınabilirliği hesaplarken, PS 5’in paketini de hesaba katıyor olabileceğini de unutmamak lazım.

Playstation 5 Ağırlığı Sız

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR