Amber Heard Johnny Depp’in Telefonunu Balkondan Attı

Starling Jenkins III isimli güvenlik görevlisi “Amber Heard Johnny Depp’in telefonunu balkondan attı.” dedi. Bu iddialar ortalığı karıştırdı.

Johnny Depp’in güvenlik görevlisinin, Depp’in eski karısı Amber Heard’ın telefonu balkondan atmasından sonra yıldızın cep telefonunu almak için evsiz bir erkeğe 425 dolar nakit ödemek zorunda kaldı. Ve üç tavuk tako alması gerektiği iddia edildi. Johnny, The Sun web sitesinde kendisini “eşini döven” olarak tanımlayan bir makale için Haber Grubu Gazeteleri ve gazeteci Dan Wootton’a dava açıyor. Johnny, 2015’ten 2017’ye kadar evli kaldığı Heard’a karşı şiddet iddialarını reddediyor.

Amber Heard Johnny Depp’in Telefonunu Attı Mı?

Güvenlik görevlisi Starling Jenkins III, cihazı bulmanın üç buçuk saat sürdüğünü ve sonunda onu alan adamı bulduğunu söyledi. Olaylar 22 Nisan 2016’da Jenkins, Amber’ın 30 yaş doğum günü partisinin ertesi günü Doğu Columbia Binası’ndaki çiftin Los Angeles çatı katına geldiğinde gerçekleşti.

Amber Heard Johnny Depp'in Telefonu

“Rezidansa girdiğimde Amber, Johnny’nin cihazını rezidansın balkonundan attığı ve Johnny’nin cihazını bulmak için başka bir cep telefonunda İphone’umu bul uygulamasını kullandım İphone’umu bul uygulaması, Johnny’nin cihazını konutun balkonunun altındaki sokaklarda bir yerde olduğunu belirtti. Sokağa çıktım, cihazı görmedim ve sonra birkaç evsize telefona sahip olup olmadıklarını sordum. Bir evsiz adam bana cihazın onda olduğunu itiraf etti ve telefonu bana $425 nakit, üç tavuk tacosu, iki torba cips, iki elma ve dört şişe su karşılığında verdi.

Variety
Amber Heard Johnny Depp'in Telefonu

Heard, doğum günü partisinin akşamı Depp’in ona bir şişe şampanya attığını, saçlarından tuttuğunu ve onu ittiğini iddia etti. Ertesi gün Jenkins, Heard ve arkadaşlarına Palm Springs yakınlarındaki Coachella Müzik Festivali’ne eşlik etmek için konuta geldi. O şunları iddia etti,

“Hafta sonu boyunca, Amber’in Johnny’nin 21 Nisan’da doğum günü partisine gelmediğini ve öfkesini sık sık ifade ettiğini duydum, ancak aile içi şiddet iddiaları hakkında herhangi bir şey söylemedi.”

Variety
Amber Heard Johnny Depp'in Telefonu

Perşembe günü, Depp’in eski ortakları Winona Ryder ve Vanessa Paradis’in duruşmada kanıt vermeyeceği açıklandı. Her ikisi de, hükûmet’e Depp’in kendilerine karşı asla şiddet uygulamadıklarına dair yazılı kanıt sunmuşlardır. Sun’ın avukatı, buna itiraz etmeye çalışmadığını açıkça belirtti.

Amber Heard Johnny Depp’in Telefonunu Balkondan Attı adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR