AMD Radeon Adrenalin Artık Geri Bildirim Verebilecek

amd radeon adrenalin artık geri bildirim

AMD Radeon Adrenalin artık geri bildirim verebilecek. Popüler ekran kartı üreticisinin sürücü yazılımı, sonunda çökme ve bug raporlamaları yapabilecek.

Firma her ne kadar donanımsal olarak iyi bir iş çıkarsa da, işlemci ve ekran kartları bazında, yazılımsal olarak çokça eleştiriliyor. İşlemci konusunda hem yazılım hem de donanım olarak arayı açan firma, ekran kartı konusunda donanımsal olarak kusursuz işler çıkartmasına rağmen sürücü manasında yetersiz kalmasından dolayı yeteri kadar iyi yerlere gelemiyor. Özellikel rakibi Nvidia’nın neredeyse kusursuz sürücüler çıkartması, firmayı bu konuda çok zorluyor.

amd radeon adrenalin artık geri bildirim

AMD Radeon Adrenalin Artık Geri Bildirim Verebilecek

AMD Radeon Adrenalin artık geri bildirim verebilme özelliğini kazandı. Sürücü içerisinde yaşadığınız çökme sorunlarını ya da gördüğünüz bugları hızlıca firmaya iletebileceksiniz. Böylelikle amaç, firmanın gelen raporlamalara göre sürücü yazılımını daha da geliştirmesi ve daha iyi optimize edebilmesi. Halihazırda yaşanan bir sorunda otomatik olarak raporlama yapan yazılım, bu sayede artık kullanıcılara manuel olarak da direkt olarak raporlama olanağı sunuyor.

amd radeon adrenalin artık geri bildirim

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!