American Horror Stories Nerede Yayınlanacak?

American Horror Stories

American Horror Stories artık FX yerine Hulu’da yayınlanacak. FX’in korku dizisi artık FX yerine Hulu’da yayınlanacak. American Horror Story 2011’de FX kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Her sezonda farklı bir hikayeyi anlatan AHS’de karakterler yıllar geçtikçe farklı sezonlarda görünmeye başlayacaktı. Dizinin yeni sezonunun bu yıl çekilmesi planlanıyordu fakat Covid-19 pandemisi yüzünden 10. sezon çekimleri 2021 yılına ertelendi.

American Horror Stories

American Horror Story’nin aksine, American Horror Stories, tüm sezon boyunca belirli bir hikayeyi tutmak yerine her bölümde yeni bir hikayeye odaklanacak. Yeni seriyle ilgili ayrıntılar az, ancak American Horror Stories’de mevcut olan bilgiler, hayranların Ameican Horror Story’de olduğundan daha fazla yıldız oyuncuyu bu seride görebileceğini görebileceğini söylüyor. Hulu’nun sahibi Disney “Y:The Last Man” in de FX’ten Hulu’ya geçtiğini duyurdu.

American Horror Stories İle Seyirciler Daha Fazla Yıldız Oyuncu Seyredecek

Hulu, dizinin FX aracılığı ile yayınlanacağını duyurdu. Bu hareket, Disney’in çevrimiçi yayın pazarının başka bir bölümünü kendine çekme stratejisinin bir parçası gibi görünüyor. FX ve Hulu büyük bir ortaklığa sahipler. FX in 1.600’den fazla bölümden oluşan kütüphanesi, istatistiklere göre Hulu abonelerinin yarısından fazlasının katılımını bildirdi. Hulu için geliştirilecek planlarda FX’in büyük bir yardımı olacak.

American Horror Stories

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.