Among Us Yaması Beta Sürümüne Bir Dizi Yeni Değişiklik Getiriyor

Among Us Yaması Beta Sürümüne Bir Dizi Yeni Değişiklik Getiriyor Giriş

InnerSlothAmong Us için bir Ekim güncellemesinden önce inanılmaz derecede başarılı olan Among Us için büyük değişiklikler yaptı. İlk oyun için güncellemeler sağlamaya odaklanmak için Among Us 2 oyununun iptal edileceğini duyurduktan sonra, üç kişilik geliştirme ekibi güncellemeleri kullanıma sunmaya başladı. Hafta sonu canlı yayınlanan resmi yama notları gösterilmedi. Ancak bu, topluluğun oyunda neyin değiştiğini tam olarak anlamasını engelleyemedi.


Neyin değiştirildiğine dair belki de en sağlam kaynak, oyunun kendi içinde barındıran gruplardan kararlarının nasıl alındığına dair bazı değişiklikler yapıldığını fark eden Attack of the Fanboy’dan geldi.

  • Oyuncular impostor’ları kökten kaldırmaya çalışırken, toplantı halinde ikiyüzlülük ve entrika katmanı eklendi. Bununla birlikte isimsiz olarak oy vermeyi seçebilirsiniz.
  • Görev Çubuğu ayarı da üç seçenek şekilde güncellendi: “her zaman”, “toplantılarda” veya “hiçbir zaman” görünmesini seçebilirsiniz.
  • InnerSloth, rengi ayrıştırmada sorun yaşayan oyuncular için deneyimi iyileştirecek daha fazla güncelleme yolundaki daha fazla güncelleme ile kablolama görevini renk körü oyuncular için daha erişilebilir hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Among Us Yaması Beta Sürümüne Bir Dizi Yeni Değişiklik Getiriyor Sonuç

Beta, şu anlık oyunun yalnızca PC sürümlerinde mevcuttur. Değişiklikler oyunun tam sürümünde oyunun iOS ve Android sürümlerine gelecek. Kim bilir belki de İmpostor hala aramızdadır. Daha fazla oyun haberleri ve içerik için Otağ‘ı Instagram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR