Andrew Lincoln’un Üçlü Film Serisi Geliyor

Andrew Lincoln'un Üçlü Film Serisi Geliyor

Andrew Lincoln’un üçlü film serisi geliyor! Lincoln, henüz isimsiz Rick rolünü konu alan bir filmle geri dönecek.

“Pandemi Birçok Filmi Daha İyi Hale Getirecek”

The Walking Dead yaratıcısı, koronavirüs pandemisinin yaklaşan Rick Grimes yan filmini daha iyi hale getireceğini söyledi.

Film ilk olarak Kasım 2018’de Andrew Lincoln’ün AMC TV dizisinde Grimes rolünü bırakmasından sonra açıklandı. Skybound Entertainment’ın Skybound Xpo paneli sırasında konuşan yaratıcı Robert Kirkman, film hakkında bir güncelleme yaptı.

“Sahnelerin arkasında tonlarca şey oluyor” dedi. “Kimsenin bu pandeminin sona ermesini beklediğimizi düşünmesini istemiyorum. Bir şey olursa, pandeminin birçok filmi daha iyi hale getireceğini söyleyebilirim. Bence aralarında Rick Grimes film şefi.

NME

Yapımcı David Alpert, “büyük bir şekilde ilerliyoruz” diye ekledi. “Biz sadece beklemek zorunda olduğumuz bu özel zamandayız. Şu anda ateş edemeyiz, bu yüzden bizi geri tutan büyük şey bu.” Alpert, ekibin prodüksiyona geri dönmek için umutsuz olduğunu ve projenin gerçekten heyecan verici, gerçekten benzersiz, gerçekten farklı olduğunu söyledi.

Andrew Lincoln'un Üçlü Film Serisi Geliyor

Henüz isimsiz film, Grimes’e odaklanmaya planlanan üçlü seriden birincisidir ve Civic Republic askeri helikopteri tarafından götürüldükten sonra kendisine ve Anne’ye (Pollyanna Mcıntosh) ne olduğunu ortaya çıkaracaktır. Mcıntosh kısa bir süre önce filmde görünebileceğini ve sanal GalaxyCon Live etkinliği sırasında hayranlara şunları söyledi:

“Andy [Andrew Lincoln]’ un rol aldığı ve Rick’i oynayan bir Walking Dead filmi yapıyor olabilirim ya da olmayabilirim, bakalım ne olacak.”

NME
Andrew Lincoln'un Üçlü Film Serisi Geliyor

Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.