Armageddon Time Filminde Yıldızlar Bir Araya Geliyor

Armageddon Time Filmi

James Gray, koronavirüs sebebiyle eve kapandığımız bu süre zarfında yeni Armageddon Time filmi ile uğraştı. Two Lovers ve The Immigrant filmleriyle tanıdığımız son yıllarda da Ad Astra filmiyle adından söz ettiren John Gray, Armageddon Time filmi ile yıldızları bir araya getirecek.

Armageddon Time Oyuncu Kadrosu 

Son yıllarda Netflix’te yayınlanan The Irishman filminde boy gösteren Robert De Niro, Ex Machina ve son çıkan Star Wars üçlemesinde oynayan, ayrıca Ben Stiller’ın yöneteceği ‘London’ filminde rol alacak olan Oscar Isaac, Robert De Niro ile ‘Stajyer’ filminde beraber rol alan Anna Hathaway, geçtiğimiz mayıs ayında filmde rol alması için anlaşılan Cate Blanchett ‘Armageddon Time’ filminin kadrosunda bulunuyor. James Gray, daha şimdiden oyuncu kadrosuyla heyecanlandıran filmi pandeminin geçmesiyle beraber ilk fırsatta New York’ta çekmeye başlayacak.

Robert De Niro, Leonardo DiCaprio ile beraber Martin Scorsese’nin yöneteceği ‘Killers of the Flower Moon’ filminde rol alacak. Anna Hathaway ise geçtiğimiz günlerde Warner Bros. tarafından yayınlanma tarihi değiştirilen ‘The Witches’ filminde rol alıyor. Oscar Isaac’in ise bu haftanın başında Jo Nesbo’nun kısa öyküsüne dayanan Ben Stiller tarafından yönetilecek ‘London’ filminde rol alacağı kesinleşmişti.

Armageddon Time Filmi
Oscar Isaac


Armageddon Time Filmi Konusu

James Gray’in hayatından izler taşıyacak olan film, seyirciyi New York’un 1980’li yıllarına çağırıyor. Filmle ilgili Deadline’a konuşan James Gray, sevgi temasının da içinde bulunduğu tarihi-politik bir film çekmek istediğini söyledi. Filmin 12 yaşında devlet okulunda özel okula geçen bir çocukla ilgili olduğunu söyledi. Kendi hayatından da izler taşıdığını belirterek “Benim çok şanslı olduğum ama aynı zamanda da arkadaşımın çok şanssız olmasını, kopuşun ikimiz için de ne anlama geldiğini anlatıyor.” dedi

Armageddon Time Filmi
James Gray

Armageddon Time Filminde Yıldızlar Bir Araya Geliyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.