ARROW Spinoff Dizisi Çıkış Kararını Bekliyor

ARROW Spinoff Dizisi

Arrowverse yapımcısı Marc Guggenheim, yaptığı açıklamalarla beraber Arrow spinoff dizisi için yeşil ışığı yakmış gibi duruyor.

Dizi, bu yılın başlarında sekiz sezonluk serüveni tamamladı ve kahraman Oliver Queen’in hikayesini tamamladı. Bununla birlikte, dizi finalinin ardından, özellikle bölümün son anlarında karşılaştığı gizemli yeşil, parlayan kutu John Diggle hakkında sorular kaldı. Bazıları, HBO Max’in yaklaşmakta olan Green Lantern TV dizilerinde olduğu gibi Green Lantern alayının gelecekte de işe yarayabileceğini düşünüyor, ancak henüz hiçbir şey açıklanmadı. Ancak, bazı dizi karakterlerinin önümüzdeki sezon The CW’de bir dizisi olabilir. Green Arrow ve Canaries yankıları, arka kapı pilotu dizinin son sezonunun sonuna doğru yayınlandığından beri taraftarların ilgisini çekti.

ARROW Spinoff Dizisi

Arrow Spinoff Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Potansiyel gösteri, geleceğin bir Yıldız Şehri’nde olacak ve Oliver’ın kızı Mia’ya odaklanacak, çünkü babasının mirası ile güreşecek ve Green Arrow haline gelecekti. Pilot bölümde görüldüğü gibi, Earth-2 Laurel Lance ve Canaries Dinah Drake tarafından ona yardım edilecekti. Ancak, CW, gelecek yıl için programını açıkladıktan sonra bile, seri için bir pikap hakkında bir karar açıklamadı. O sırada, CW başkanı Mark Pedowitz taraftarları Green Arrow’a güvence verdi ve Canaries hala “Bir stratejimiz var, umarım başarabiliriz” diyerek hâlâ tartışmaya açıldı. Twitter’da hayranlarıyla sık sık güncellemeleri ve sahne arkası ayrıntılarını paylaşan Guggenheim, şovla ilgilenenlerin hala “Bir şekilde ya da böyle bir kelime almalıyız – çok çok yakında.” açıklamasında bulundu.

ARROW Spinoff Dizisi

Ayrıca, Green Arrow ve Canaries’nin CW’nin programına nasıl uyum sağlayacağını hayal etmek de zor, özellikle dizi evreni de dahil olmak üzere tüm yeni senaryo programlamaları 2021 yılına kadar yapılıyor. o zamanda. Ancak, muhtemelen orada başarı için daha zor bir yolla karşı karşıya kalacaktır. Elbette, CW’nin diziyi geçmeye karar vermesi durumunda bunların hiçbiri önemli olmayacaktır. Her iki durumda da, taraftarlar yakında dizi ve Canaries hakkında bilgi edinmelidir.

ARROW Spinoff Dizisi Çıkış Kararını Bekliyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.