Assassin’s Creed Origins Uplay’de Ücretsiz Olacak

Assassin's Creed Origins uplay ücretsiz

Antik Mısır’da geçen Assassin’s Creed Origins Uplay üzerinden bu hafta sonu ücretsiz olacak. Firma, uzun süreden sonra yapacağı bu girişimde heyecanlı.

Assassin's Creed Origins uplay ücretsiz

Neden Oynamalıyız?

Diğer oyunlarının sürekli tekrara bağlanması, yan görevlerin zorunluluğu ve birbirleriyle neredeyse aynı olması, suikast oyununda işin çoğu zaman suikast havasından çıkıp meydan muharebesine dönmesi çok sıkıcı bir hal almış ve bizi bu seriden soğutmuştu. Bu oyun, diğer oyunlardan farklı olarak orta yolu bulmuş bir biçimde tam istediğimiz oyun. Muhteşem Mısır grafikleri için bile oynanır!

2017 yılında çıkış yapan oyun, açık dünyası, gerçekçi, etkileyici grafikleriyle göz kamaştırmış ve eleştirmenlerden tam not almıştı.

Oyunun geliştiricisi olan Ashraf Ismail, daha önceden ortaya koyduğu AC 4 Black Flag, ile seriye ayrı bir hava katıp Ubisoft’un en iyi geliştiricilerinden biri olmayı başarmıştı.

Assassin's Creed Origins uplay ücretsiz

Assassin’s Creed Origins Uplay Üzerinden Ücretsiz Olacak

19-21 Haziran tarihleri arasında Assasins’s Creed Origins Uplay üzerinden ücretsiz olacak, oynayabilirsiniz.

Ubisoft Türkiye hesabının ücretsiz sürüm için hazırladığı kısa fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Assassin’s Creed Origins Uplay üzerinden bizlerle olacak.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!