Assassin’s Creed Valhalla Diyalog Seçenekleri Sunacak

assassin's creed valhalla diyalog

Assassin’s Creed Valhalla diyalog seçenekleriyle beraber sert ya da yumuşak seçimlerle ana karakterimiz Eivor’un kişiliğini yönlendirmemize izin verecek.

Assassin’s Creed Valhalla’da diyalog seçeneklerinin bulunacağını öncesinden de biliyorduk. Ancak görünüşe göre bu seçenekler düşündüğümüzden çok daha detaylı olacak. Gelen bilgilere göre oyundaki diyalog seçenekleri bizlere sert mizaçlı ya da yumuşak başlı olmamız için seçimler sunacak; biz de bunlarla beraber ana karakterimiz Eivor’un kişiliğini şekillendirecek, oyundaki NPC’lerle olan muhabbetimizi kontrol edebileceğiz.

assassin's creed valhalla manzara

Assassin’s Creed Valhalla Diyalog Seçenekleri

Daha öncesinde oyundaki diyalog seçenekleriyle beraber klanımızdaki otoritemizden tutun da coğrafya genelindeki bilinirliğimize kadar her şeyi yönetebileceğimiz söylenmişti. Bize göre buradaki önemli olan nokta, oyundaki diyalog seçeneklerinin sertlik dozajından geçiyor. Ubisoft bizlere Vikingleri daha yumuşak işleyeceğinden bahsetmişti; ancak tarihteki Vikinglerin sertliğine birazcık olsun yaklaşmayı başarabilirlerse, işte o zaman bahsettikleri “sert” seçimleri etkili bir biçimde görebiliriz.

assassin's creed valhalla diyalog

Assassin’s Creed Valhalla PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X ve Xbox One için bu yılın sonlarında doğru çıkışını gerçekleştirecek. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını da takipte kalın!