Assassin’s Creed Valhalla Rap Savaşları İçerecek

assassin's creed valhalla rap savaşları

Yeni bilgilere göre Assassin’s Creed Valhalla rap savaşları içerecek. Oyunda Vikingler arasında atışmalar olacak ve oyunda saygınlık kazanmanızı sağlayacak.

Ubisoft’un merakla beklenen Assassin’s Creed oyunu Valhalla hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun yapımcılarının açıkladıklarına göre oyunda, bir Viking klanının lideri olarak, Vikingler arasındaki saygınlığınızı ve otoritenizi korumanız gerekecekmiş. Oyunda saygınlığımızı koruyabilecek etkinlikerden birisi de rap savaşları olacakmış. Konu hakkında Assassin’s Creed resmi hesabının attığı tweet şu şekilde:

Assassin’s Creed Valhalla Rap Savaşlarını Nasıl İşleyecek?

assassin's creed valhalla rap savaşları

Oyunun genel direktörü Ashraf İsmail’in anlattığına göre rap atışmaları, İngiltere’deki Saksonların çokça kullandığı bir yöntemmiş. Bizdeki aşık atışmalarına benzetebileceğiniz bu kapışmalar, Norveç tarafında da sıkça yapılıyormuş. Oyunun yapımcıları da, Vikingler üzerinden İngiltere coğrafyasını anlatacağı için, rap savaşlarını Valhalla’ya eklemek istemişler. Oyundaki NPC’ler ana karakterimiz Eivor’a sıkça meydan okuyacak, Eivor’da meydan okumalara cevap vermek zorunda kalacakmış.

assassin's creed valhalla logo

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız, Otağ‘ı takipte kalın!