ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Görüntülendi

asus geforce rtx 3080 ti rog strix görüntü

Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX görüntülendi. Cihazın ilk custom model donanımı firma tarafından onaylandı ve ortaya çıkartıldı.

Daha önce sizlere RTX 3080 haberini vermiştik. İlgili bileşenin soğutucu görüntülerinden tutun da, Time Spy testine kadar detaylar ortaya çıkmıştı. Gelen son haberlere göreyse üçüncü parti bir firma tarafından yapılacak olan ilk custom ekran kartı modelinin konsept fotoğrafları ortaya çıktı. Görünüşe göre ilgili firma, bu dönemde de popüler serisiyle beraber görüntü bileşenlerinin soğutma ve performans noktasında tahtını korumak istiyor.

asus geforce rtx 3080 ti rog strix görüntü

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Görüntüleri

Firmanın en pahalı ve en performanslı modeli olan ROG STRIX’in elbette ki en yeni ekran kartlı versiyonları da raflardaki yerini alacak. Görüntüler bakacak olursak, geleneksel tasarım çizgilerinden şaşmayan Asus; üç fanlı, metal plakalı ve dev soğutucu bloklu birimiyle ilgili bileşene can verecek olan tasarımını oluşturmuşa benziyor. Bakalım, görüntü bileşenin en performanslı üçüncü parti modelleri hangileri olacak, gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

asus geforce rtx 3080 ti rog strix görüntü

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.