Asus Rog Phone 3 Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Asus Rog Phone 3 özellikleri ortaya çıkıyor. Yılın oyun telefonu olarak özetlenebilecek olan Asus Rog Phone 3, yakın zaman içerisinde görüldü. Tayvan Sertifika sitesinden geçen telefon bizlere kendini olabildiğince detaylı şekilde açıklamayı başarabildi. İşte sizlere elde ettiğimiz bilgiler ışığında ilgili cihaz.

Telefonun tasarımı aşağıda da gördüğünüz üzere serinin önceki telefonlarına oldukça benziyor. Bu nedenle çok fazla şaşırmadık ancak telefona yana monte edilmiş portlar sayesinde oyun aksesuarlarını takabileceksiniz. Aynı portlar, aynı zamanda, şarj cihazı ile de uyumlu olacak. Bu demektir ki; portlar sayesinde telefonunuzu şarj edeceksiniz.

Asus Rog Phone 3 Özellik

Asus Rog Phone 3 Özellikleri – Cihaz 22 Temmuz’da

Telefonun Snapdragon 865+’dan güç alacağı, 6.59 inç ekrana sahip; 6,000mAh bataryayı kendinde barındıracağı kesinleşmiş durumda. İç hafızaya gelirsek, telefon 500 GB kadar iç hafızaya sahip olacak. Tayvan Sertifika sitesi tarafından onaylanan özelliklere göre, telefonun 22 Temmuz’da çıkış yapacağı planlananlar arasında. Daha fazla detay geldikçe, sizlere ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

Asus Rog Phone 3 Özellik

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR