Asus ROG Phone 3 Özellikleri ve Fiyatı Duyuruldu

asus rog phone 3 fiyat özellik

Asus ROG Phone 3 özellikleri ve fiyatı duyuruldu. Oyun odaklı telefon kullanıcılar tarafından heyecanla beklenmekte ve hakkında bilinen her şey haberimizde.

Oyun ve performans odaklı telefonları, PC sektörü için oyun ve performans odaklı bileşenler üreten firmalardan çokça görmeye başladık. Her ne kadar bu telefonlara hala rağbet görmüyor ve ilgi çekmiyor olsa da; gelecekte de durumun böyle olup olmayacağı meçhul, çünkü sonuç olarak mobil oyun sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Asus’ta gaming odaklı mobil cihazlar çıkartan firmalardan birisi olarak göze çarpıyor.

asus rog phone 3 fiyat özellik

Asus ROG Phone 3 Fiyatı ve Özellikleri

Asus ROG Phone 3 fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı. Cihazın donanımsal detayları tam olarak bilinse de hangi ücretle raflarda olacağı hala tam olarak bilinmiyor, ancak kuvvetli tahminler var. Snapdragon 865’le gelecek olan cihaz Overclock edilmiş şekilde piyasada olacak, böylelikle daha iyi performans verecek. Firma, overclock sonucu oluşan ısınma sorununu da kendi çözümleriyle halletmeyi düşünüyor. Ayrıca cihazda 16GB bellek ve 512GB depolama bulunacak. Cihaz, hız aşırtmayla beraber 2.84GHz ile 3.10GHz arasında geçiş yapacak. 6.59inch FHD+ 120HZ AMOLED ekranı bulunan cihazın 6,000mAh pil kapasitesi olacak. Tahminlere göre cihaz 1000 dolardan çıkışını gerçekleştirecek.

  • Ekran: 6.59inch, FHD+, 120HZ, AMOLED
  • Boyut ve Ağırlık: Belli değil.
  • İşlemci: Hız Aşırtmalı Snapdragon 865, 2.84GHz ile 3.10GHz arası
  • Bellek ve Hafıza: 16GB/512GB
  • Arka Kamera: Belli değil.
  • Ön Kamera: Belli değil.
  • Batarya: 6000mAh
asus rog phone 3 fiyat özellik

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!