Attack on Titan 4. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Attack on Titan 4. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

2020 Sonbaharında yayınlanmaya başlayan Attack on Titan 4.sezon , serinin son sezonu olacak gibi görünüyor. Yazımızda Attack on Titan 4. Sezon ile ilgili bildiğimiz her şeyi sizler için derledik.

Hajime Isayama tarafından aynı adlı mangadan uyarlanan Attack on Titan, 2013’teki prömiyerinden bu yana dünyanın dört bir yanındaki anime hayranları için vazgeçilmez bir seri oldu. Geçtiğimiz sezon finalinin tatmin edici bir şekilde sona ermesiyle hayranlar, Attack on Titan yeni sezonu için kendilerini hazırladı.

Türkçe Altyazılı Fragman

Attack on Titan 4. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi:

Attack on Titan’ın son sezonunun ilk bölümü 7 Aralık 2020 tarihinde başladı. İlerleyen günlerde çıkacak olan 4. Sezon, 3. bölüm, “The Door of Hope” un 20 Aralık 2020’de yayınlanması bekleniyor.

Attack on Titan 4.Sezon son sezon mu olacak ?

Attack on Titan 4. sezon, etkileyici anime serisinin son sezonu olacak. Bu, dizinin manganın hikayesiyle ilgili ilerlemesi göz önüne alındığında beklenilen bir durumdu fakat yine de hayranları üzen bir durum oldu. Neyse ki, son bir sezon da olsa Eren ve arkadaşlarını tekrar ekranlarda izleyeceğiz. 3. sezon finali, insanlığı Grisha’nın bodrum katında gerçekte neler olup bittiğiyle başa çıkarken bulmuştu. Şimdi Survey Corps, Paradis Adası’nın gizemlerini ortaya çıkarmak için Wall Maria’nın sınırlarını terk etti. Attack on Titan’ın yayınlandığı son sezonu hakkında bildiğimiz her şey burada.

Attack on Titan 4.Sezon 4.Bölüm Fragman

Gelecek bölüm olan “From One Hand to Another” ın fragmanına aşağıdan göz atın:

Attack on Titan 4. Sezon Posterleri

Attack on Titan 4. Sezon 4. Bölüm
Final sezon posteri
Attack on Titan 4.Sezon
Karakterlerin yeni görünüşlerinin posteri

Haberimizin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!