Avatar 2 Set Fotoğrafı Su Altı Aksiyon Sahnesini Gösteriyor

Avatar 2 Set Fotoğrafı

Uzunca bir süre en çok gişe yapan film olan Avatar’ın, geçtiğimiz yıllarda devam filmleri açıklanarak hayranlarını heyecanlı bir bekleyişe sürmüştü. Piyasada dolaşan Avatar 2 set fotoğrafı ise sevenlerini daha da heyecanlandırdı. James Cameron’un planladığına göre devam filmleri;

  • Avatar 2, 17 Aralık 2021
  • Avatar 3, 22 Aralık 2023
  • Avatar 4, 19 Aralık 2025
  • Avatar 5, 17 Aralık 2027

tarihlerinde vizyona girecekler.

James Cameron, Avatar Serisinde Yeni Bir Teknoloji Kullanacak

James Cameron’un filmi Avatar 2 set fotoğrafı yayınladı. Yayınlanan fotoğrafa göre su altında geçecek bir aksiyon sahnesi görüyoruz. Geçen sene çekilmiş olan bu fotoğrafta -öncekilerde de olduğu gibi- “Motion Capture” teknolojisi kullanılıyor. Fakat edinilen başka bir bilgiye göre ise James Cameron, sektörde köklü değişikliklere sebep olacak yeni bir teknoloji kullanmak istiyor. Hatta Avatar 2’nin çekimlerini teknolojinin hazır olduğunu hissetmediği ve uygun bir şekilde tüm filmi çekemeyeceği için bir süreliğine durdurmuştu.

Yapımcı Jon Landau’nun setten yayınladığı bu fotoğraf birçok şüpheciyi, Avatar 2’nin hayranların -kelimenin tam anlamıyla- beklediği etkiyi yaratacağına ikna etmek için yeterli olacak gibi duruyor.

Avatar 2 Çekimleri Yeni Zelanda’da Devam Ediyor! Çekimlerle Birlikte Avatar 2 Set Fotoğrafı Sevenlerini Heyecanlandırıyor

Avatar 2’nin Yeni Zelanda’da olan çekimleri koronavirüs pandemisi sebebiyle bir süreliğine ertelenmişti. Yeni Zelanda’nın pandemi sürecini çok iyi yönetmesi ve ülkede koronavirüslü vatandaşın kalmamasıyla James Cameron sete geri döndü ve çekimler başladı.

Avatar 2 için şu anlık herhangi bir “teaser” ya da fragman çok uzak gibi gözüküyor. Çekimlerin durdurulmasına rağmen resmi vizyon tarihinde bir değişiklik yapılmadı. Planlandığı gibi 17 Aralık 2021’de vizyonda olacak. James Cameron’un dediğine göre, Avatar serisi hem kendi kariyeri hem de sinema tarihi için çok büyük bir başarım olacak.

Avatar 2 Set Fotoğrafı

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.