Avatar 2’den Yeni Set Fotoğrafları Görüntülendi

avatar 2'den yeni set fotoğrafları

Avatar 2’den yeni set fotoğrafları geldi. Görüntüler Instagram üzerinden paylaşıldı. Film, izin çıkması üzerine, çekimlerine kaldığı yerden devam etmekte.

Avatar 2, Yeni Zelanda’daki filmin çekimlerine resmen devam ediyor ve yapımcı Jon Landau, ortamını göstermek için yeni bir fotoğraf paylaştı. Çoğu gişe rekorları kıran film yapımlarında olduğu gibi, filmi koronavirüs pandemisi nedeniyle Mart ayında işi askıya almak zorunda kaldı.

avatar 2'den yeni set fotoğrafları

Avatar 2’den Yeni Set Fotoğrafları

Avatar 2’den yeni set fotoğraflarının yanı sıra, aynı zamanda da uzun zamandır beklenen bilimkurgu oyununun bir daha gecikmemesini sağlamak için özel efektler üzerindeki uzaktan çalışmalarında devam ettiği söylendi. Yeni Zelanda nihayet film ve televizyon çalışmalarındaki kısıtlamalarını kaldırdığında, film tekrar geri alma niyetini ilk ilan eden yapım oldu. Landau ve yönetmen James Cameron iki hafta önce Yeni Zelanda’ya döndüler ve işe geri dönmeden önce bir karantinaya girmek zorunda kaldılar.

Ayrıca pandemi sebebiyle çekimleri durdurulan Supernatural dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak haberine buradan göz atabilirsiniz.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!