Avengers Infinity War Scarlet Witch Aksiyon Sahneleri

Avengers Infinity War Scarlet Witch aksiyon sahnelerinden birisine ekipler farklı bir bakış açısı getirmiş. Bu bakış açısı, Proxima Midnight kavgasında gözüküyor.

Captain America: Winter Soldier’da yer alan ek sahneyle birlikte ilk defa MCU içinde gördüğümüz Scarlet Witch/Wanda Maximoff karakteri sırasıyla Avengers: Age Of Ultron ve Captain America: Ciwil War filmlerinde de yer almış ve karakterin MCU için taşıdığı önem bir hayli artmıştı. Bu 3 filmin ardından kendisini Avengers: Infinity War filminde de önemli konumlarda gördük. Proxima Midnight ile kavga ettiği söz konusu sahne de bunlardan birisi.

Avengers Infinity War Scarlet Witch Aksiyon Sahne

Avengers Infinity War Scarlet Witch Aksiyon Sahnesinin Asıl Çekimleri

Bu haftanın başlarında Instagram’dan, CC Ice isimli bir hesaptan bahsi geçen olayın benzeri bir denemesi paylaşıldı.

Zorlu Süreç

Aksiyon dolu filmde tempoyu arttıran ilk görüntülerden olan bu kavga anını başarılı bir şekilde kamera arkası çekimine dönüştürmeyi başarmışlar. Karakterin gücü ve önemi bu evren için her geçen gün daha net bir şekilde anlaşılıyor. Disney+ bünyesinde yer alacak olan WandaVision dizisinde karakter gelişiminin çok daha iyi bir evresini göreceğimizi umuyroruz.

Avengers Infinity War Scarlet Witch Aksiyon Sahne

CC Ice’a ait bu videoda aynı zamanda dublörlüğün ne denli ciddi bir iş olduğunu görmek mümkün. Dublörler özellikle aksiyon bazlı filmlerin hep geri planda kalmış kahramanlarıdır. Gelişen teknolojinin sinemada sahip olduğu yerin büyümesiyle birlikte başroller, karakterler için bir marka yüzü haline gelmeye başlamışken, insanları şaşırtan bu sahnelerde dublörlere daha büyük iş düşüyor. Bu iş için gösterilecek olan saygı, kesinlikle onların da hakkı.

Avengers Infinity War Scarlet Witch aksiyon sahneleri yazımızın sonuna geldik. Gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR