Avengers Korku Filmine Uyarlandı! İşte Fragmanı

avengers korku film

Avengers korku filmine uyarlandı, bu filmin ise bir fragmanı hayran tarafından düzenlendi. Avengers ekibi hiç bu kadar korkutucu görünmemişti. Marvel hayranları, Sinematik Evren söz konusu olduğunda her şeyi görmüş gibi hissedebilirler fakat çok yetenekli bir fan, bildiğimiz ve sevdiğimiz süper kahraman filmlerine tamamen yeni bir soluk getirdi ve bu, daha önce gördüğümüz her şeyden çok daha ürkütücü…

YouTuber FullBelly EditsAvengers korku filmlerini bir korku bükümü ile yeniden hayal edip editleyen çılgın ve yetenekli bir fan.

avengers korku filmi
Avengers: Infinity War

Paylaştığı videolar filmlerden en karanlık ve rahatsız edici anlardan bazılarını içeriyor. Iron Man karakteri olan Tony Stark’ın (Robert Downey Jr.) suçluluk ve kabuslarla savaştığı konulu videosu oldukça dikkat çekici.

Bir nevi yeniden senaryo oluşturuyor, filmdeki replikleri ve sahneleri kesip miksleyen bu fan oldukça ilgi odağı konumunda. “You Were Supposed To Protect Us” (Bizi koruman gerekiyordu) videosu oldukça başarılı. Size uzatmadan paylaştığı videolardaki bazı karanlık senaryoları anlatalım istedik.

Avengers Korku Filmi Fragman:

  • Videonun başında Tony, Dr Strange’e (Benedict Cumberbatch) Neden bunu yaptın (taşı Thanos’a vermesine karşın) diyor, “başka bir yolu yok” diye cevaplıyor Strange ve Tony “ya yanılıyorsan?” diyor ve videomuz başlıyor.
  • Bazı Avengerların öldüğünü ya da fena yenildiğini görüyoruz ve Thor’un (Chris Hemsworth) “bizi koruman gerekiyordu” diye bağırdığını duyuyoruz.
  • Tony, “koordinatlar yok, ipuçları yok, stratejiler yok, opsiyonlar yok” diyor fakat Thanos ve Steve Rogers (Chris Evans) arka arkaya şunları söylediğinde işler değişiyor “Gerçekten savaştığın tek şey kendin”.
  • Thor’un Thanos’un kafasını stormbreaker ile kopardığı sahne elbette olmazsa olmazdı. Bunun ardından gelen replikler ve sahneler sizi şaşırtıp dehşete düşürecek. Zira hiç olmayacak bir senaryo izliyorsunuz.
  • Bunlardan ayrı Loki’nin (Tom Hiddleston) bir adama ve Mezardan sürünen bir Iron Man cesedine saldırısı geliyor. Oldukça kafa karıştırıcı olduğu ortada.
  • Dr. Strange’in parçalanmasıyla bitiyor video fakat burada yazdıklarımız sadece ilk izlendiğinde göze çarpanlar, bunun gibi onlarca kafa karıştıran iç karartıcı sahne mevcut.

Marvel Sinematik Evreni üzerindeki karanlık görüş, izleyiciler tarafından övgülerle karşılandı. Bir kesim “inanılmaz korkutuyor” diye yorumlarken bir başka kesim ise “Sinematik Evren hiç bu kadar iyi görünmemişti” olarak yorumladı.

Avengers Korku Film

Avengers Korku Filmine Uyarlandı! haberinin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Film sayfamızı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!