Avengers Yönetmeni Joe Russo Wolverine Açıklaması!

Avengers: Endgame filminin yönetmeni Joe Russo Wolverine hakkında konuştu., Marvel evreninin Wolverine karakterini daha fazla tanıtması gerektiğini düşünüyor.

Joe Russo Wolverine Hakkında Ne Dedİ?

Roy Thomas, Len Wein ve John Romita Sr tarafından yaratılan Wolverine karakteri, The Incredible Hulk çizgi romanının 180. sayısının kapanış kısmında rol alarak çıkış yapmıştı.

Logan ve Silah X olarak da bilinen Wolverine daha sonra X-Men ekibine ve bazen de Avengers’a katıldı. Chris Claremont, John Byrne ve Frank Miller gibi ünlü çizgi roman yaratıcıları tarafından daha da geliştirilen Wolverine, Marvel’in en kalıcı ve popüler karakterlerinden biri olmaya devam etti. Bu nedenle, hem animasyon hem de film olarak sinemada yer almıştır.

Wolverine karakteri ünlü oyuncu Hugh Jackman tarafından yıllarca canlandırıldı. 2000’şi yılların başında anti-kahraman rolüyle ortaya çıkan Jackman, Wolverine karakteriyle birlikte zirveye ulaştı. Marvel tarafından Deadpool karakteri için de Jackman’a teklif gelse de oyuncu Wolverine karakteri ile Marvel macerasının bittiğini söylüyor.

Disney’in Fox’u satın alması bütün X-Men karakterlerinin haklarını da edinmesini sağladı. Disney yeni Wolverine için farklı aktörler kullanmayı düşünüyor. Sonuç olarak bu rolü kimin oynayacağına dair spekülasyonlar son bir yılda oldukça arttı.

Joe Russo Wolverine Avengers

Yeni Wolverine Kim Olacak?

Joe Russo Wolverine karakterinin seyirciye daha fazla tanıtılması gerektiğini savundu ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Wolverine her zaman en sevdiğim karakterdi. Sanırım The Incredıble Hulk’ın 181. sayısında çıkmıştı ve bu da onun ilk görünüşüydü. Aktör olarak ise Hugh Jackman Wolverine olarak yıllarca çok iyi bir iş çıkardı. Sanırım yeni bir Wolverine bulmadan önce biraz beklemek gerekiyor.”

“Şuan için Hugh Jackman’ın Wolverine’inin yerini doldurmak için acele etmek mantıklı bir karar olmaz. Şuanda da stüdyoda herhangi bir X-Men filmi veya Fantastik Dörtlü filmi yok. Yine de Logan’ı bir şekilde tekrar ortaya çıkarmak istiyoruz. Ama Marvel evreninin içinde Wolverine’i kimin oynayacağı ile ilgili tartışmalar sürmeye devam edecektir.”

Joe Russo Wolverine Avengers

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR