Baby 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

3 sezonu geride bırakan İtalyan gençlik draması Baby 4.sezon ne zaman çıkacak? sorusunu akıllara getiriyor. Bu sorunun cevabını arayan ve 4. sezonu merakla bekleyen takipçilerimiz için hazırladığımız yazıya hoş geldiniz. Şimdi gelin bunu birlikte öğrenelim.

baby 4.sezon

Baby 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İtalyan gençlik draması Baby ilk olarak Kasım 2018’de Netflix’te yayınlanmaya başladı. Elbette karşılaştırmalar ortaya çıktıkça rekabet ve riskler yükseldi ve Baby bu yarışta biraz geride kaldı. Ama onun kesinlikle özel bir sözü ve gecikmiş ilgiyi hak ettiğini söylemeliyiz.

Dizinin konusundan kısaca bahsedersek, Baby; Roma’da bulunan oldukça seçkin bir okulda okuyan iki kızın hikayesidir. Her ikisi de oldukça iyi ailelere sahiplerdir ve her şey parmaklarının ucunda olan gösterişli yerlerde yaşarlar. Ancak dikkatlerini ve ilgilerini çeken bunlar değil kasabanın gölgeli kısmıdır.

baby 4.sezon ne zman

Baby 4.Sezon Çıkış Tarihi

Baby daha önce üçüncü sezon için yenilendi ve Eylül 2020’de Netflix’te prömiyerini yaptı. Şov yenilendiğinde yapımcılar üçüncü sezonun serinin son sezonu olacağını duyurmuşlardı. Cevaplanmayan tüm sorular cevaplandı ve 3. sezon çok ihtiyaç duyulan kapanışı sağladı. Karakter yayları tamamlandı ve dizi sona erdi. Baby 4.sezon Netflix’te iptal edildi.

Baby 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!