Baby Yoda’nın Varlığı Nasıl Gizli Tutuldu?

baby yoda

Baby Yoda hakkında ATX Television Festival için bir panele katılan Dave Filoni, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Deborah Chow ve Rick Famuyiwa; varlığını gizli tutmayı nasıl başardıkları hakkında konuştular.

Ne hakkında konuşmuyoruz? Baby Yoda!

Bryce Dallas Howard, çocuklarının neredeyse her gün sette olduklarını söyledi. Ayrıca dizideki çorba içme sahnesinde de onlardan ilham aldığını ekledi. “Çocuklarıma her gün okula gitmeden önce tembihliyordum. Ne hakkında konuşmuyoruz? Baby Yoda!”

baby yoda ahsoka tano
Clone Wars karakteri Ahsoka Tano

İlk sezon nasıl olduysa Baby Yoda sırrını öğrenememiştik fakat ikinci sezon çıkmadan ufak birkaç detayı şimdiden öğrendik. Timothy Olyphant’ın dizide rol alacağını, Rosario Dawson’un Clone Wars karakteri Ahsoka Tano olarak dizide olacağını ve Temuera Morrison’ın Boba Fett olacağını biliyoruz. Jon Favreau şifreli bir şekilde Fett’in ölümü hakkında ve onu diriltmekle ilgili detaylar verdi. “Hepimiz Boba Fett’i sevdik ama hiçbir zaman istediğimiz kadar sahip olamadık. Gençken görmeyi umduğumuz şeyi yaşayabilecek birini istedik.”

baby yoda Temuera Morrison
Temuera Morrison

Ayrıca Jon Favreau, koronavirüs sebebiyle çekimler durmasına rağmen yeni sezonun planlanan tarihinde, ekimde, gösterimde olacağını söyledi.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!