NFL oyuncuları Baker ve Dunbar polise teslim oldular!

Baker ve Dunbar

New York Giants’ın  Baker ve Dunbar iddia edilen silahlı soygun nedeniyle suçlamalarla yüzleşmek için kendilerini Florida’da polise teslim ettiler.

Baker’ın avukatı Bradford Cohen, cumartesi günü Instagram yayınında “Deandre’nin bu sabah kendisini teslim ettiğine dair haberler doğru” dedi. “Hükümete inanıyorum ve her şey yolunda giderse sorun uygun bir şekilde çözülecek.”

Baker ve Dunbar

Baker ve Dunbar için perşembe günü tutuklama emri çıkarıldı.

Her iki oyuncu için avukatlar cuma günü yaptığı açıklamada, tanıkların iki NFL oyuncusunun çarşamba gecesi Miramar’da iddia edilen silahlı soygunda yer almadığını iddia eden beyannameler imzaladıklarını belirttiler. Cumartesi günü polisin Baker’a adil davrandığını, ancak hikayede yetkililerin söylediklerinden daha fazlası olduğunu söyledi.

Cohen’in yaptığı açıklamada, “Hem müşterim hem de ben Miramar ve davayı çalıştıran Dedektif davrandı, Bay Bakers’ın bu zor dönemde gizliliğini sağlamak için elimizden geleni yaptık” dedi. “Bu sadece dudak hizmeti değil, gerçek ve takdir ediyoruz. Bu, benim yanlış uyguladığımı veya yanlış muamele gördüğünü hissedenleri savunan 23. yılım. Bu, tüm polis memurlarının kötü olduğu veya hepsinin iyi olduğu anlamına gelmez. Hepimizin yapacak işleri var ve sanırım hepimiz bunları elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Polis raporları sadece kendilerine söylenen veya söylenenlerin raporlarıdır. Mahkeme, bu raporları incelemek, bu iddiaları araştırmak ve Davalı’nın delillerle yüzleşme fırsatı tanımak için kullandığımız şeydir. Yargılamak için acele etmeyin.”

Dunbar’ın avukatı Michael Grieco müvekkilinin masum olduğunu söyledi.

“Kimse bundan kaçmıyor,” dedi Grieco. “Müvekkilim masum. Bunun için bir dakika hapiste kalmasını istemiyorum.”

Tutuklama emrine göre, Baker ve Dunbar Çarşamba gecesi Miramar evinde kavga çıktığında bir aşçıya katıldılar ve Baker bir tabanca çıkardı. Baker, Dunbar ve diğer iki kişi, iddiaya göre, binlerce dolar nakit, saat ve diğer değerli eşya partisinde diğer insanları soymaya başladılar.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.