Bayram Nedeniyle Operatörler Yoğunluk Yaşadılar

operatörler yoğunluk

Bayram nedeniyle operatörler yoğunluk yaşadıkları için ciddi şebeke sorunları yaşadılar. İşin ilginç tarafıysa, hepsinin birbirini suçlaması oldu.

Sabah saatlerinden itibaren operatörlerde ciddi şebeke sorunları yaşandı; öyle ki bazı noktalarda hat çekmiyor, çekse de bağlantı kopuklukları meydana geliyordu. Bayram günü olmasının nedeniyle yaşanan yoğunluklar bu kadar sorun yaratıyorsa, olası bir doğal afette yaşanacak olan kriz akıllara geldi ve müşterileri oldukça ürküttü. İşin ilginç tarafıysa operatörlerin konu hakkında yaptıkları açıklamalar oldu.

operatörler yoğunluk

Operatörler Yoğunluk Konusunda Yorum Yapmadılar

Resmi Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamalarla operatörler, şebekelerde oluşan sorunları birbirlerine bağladılar. Söylediklerine göre kendilerinde kesinlikle bir suç yokmuş, sorun diğer operatörlerdeymiş. Daha öncesinde yaşanan deprem ve elektrik kesintisi gibi vakalarda da operatörlerin devre dışı kaldığını biliyoruz. Operatörler, üzerinden çokça zaman geçmesine rağmen, hala kendilerini yoğunluğa hazırlayamamış olmamalarıyla eleştiriliyorlar. Durum hakkında yeni gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ın İnstagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın.

operatör kullanan insanlar