Bazı GTA 6 Özellikleri Sızdırılmış Olabilir

GTA 6 özellikleri sızdırılmış olabilir. Rockstar’ın bir ortağının yapmış olabileceği sızıntı, yeni oyununun önceki yapımlardan farklı olacağını düşündürüyor. Bu açıdan bakılınca Rockstar’ın yıllar süren sessizliği anlayışla karşılanabilir gibi.

GTA 6 Özellikleri sız

“Çığır Açan” Bir Oyun İçin İş İlanı

Avustralya merkezli geliştirici bir firma olan Video Games Deluxe, VR etiketli bir AAA açık dünya yapımı için işe alım yapacağını açıkladı. İlgimizi çeken ise söz konusu firmanın L.A. Noire’in VR versiyonunu yapan firma olmasının yanında yapımın Rockstar ile iş birliği içinde geliştiriliyor olması. Firma gizemli yapım hakkında daha fazla detay paylaşmasa da projeyi “çığır açan” olarak nitelendirdi. İlanda kuruluşlarından beri 7 yıldır yalnızca Sydney’deki Rockstar stüdyoları için çalıştıklarını belirten ifadeler de yer aldı.

GTA 6 Özellikleri sız

İş alımı için ilan ilan verilen projeden özellikle yeni bir proje olarak bahsedilmemesi de akıllara Red Dead Redemption 2 ya da GTA V gibi yapımların VR versiyonlarını getiriyor. Bu popüler oyunların yeni nesil konsollar için genişletilerek yayınlanacağı düşünüldüğünde bu ihtimalin daha mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 6 Özellikleri Sızdırıldı Mı?

Her ne kadar hayranlar GTA V ve Online’ın devamı için Rockstar’ı sıkıştırsa da firma sessizliğini koruyor. Maalesef henüz direkt olarak firmadan gelmiş bir bilgi elimizde yok. Serinin devam oyunu hakkında yapılacak olan iyileştirmeler ve geliştirmeler hakkında iddialar gün geçtikçe yaygınlaşıyor.Zaman ilerleyip dedikodular arttıkça da beklentiler artıyor.

GTA 6 Özellikleri sız

GTA 6 özellikleri sızdırıldı haberini sizlere sunduk. Gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalabilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR