Bir Başkadır 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Başkadır Netflix‘te yayınlanan Türk dizilerinden biridir. Dizinin ilk sezonu kısa süre önce yayınlandı, izleyiciler Bir Başkadır 2.Sezon’u merakla beklemeye başladı. İşte Bir Başkadır 2.Sezon hakkında bilmeniz gereken her şey!

Öykü Karayel Bir Başkadır'da Meryem olarak
Bir Başkadır Meryem(Öykü Karayel)

Bir Başkadır Genel Bilgi

Bir Başkadır, Netflix’te 12 Kasım 2020’de gösterime giren, Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Türk dizisi. Yapımcılığını Krek Film adına Al Ferhunde ve Nisan Ceren Göçen’in üstlendiği dizinin kurgusu Ali Aga’ya ait. 8 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda ise Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Alican Yücesoy, Nesrin Cavadzade, Derya Karadaş, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Öner Erkan ve Gökhan Yıkılkan gibi isimler yer alıyor.

Bir Başkadır Konusu

Netflix’in açıklamasına göre: “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.” Bu konusuyla kısa sürede sosyal medyada popüler olan dizi izleyiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Bir Başkadır Oyuncu Kadrosu

Bir Başkadır 2.Sezon
  • Öykü Karayel – Meryem
  • Fatih Artman – Yasin
  • Funda Eryiğit – Ruhiye
  • Defne Kayalar – Peri
  • Settar Tanrıöğen – Ali Sadi Hoca
  • Tülin Özen – Gülbin
  • Gökhan Yıkılkan – Hilmi

Bir başkadır Oyuncularından Dizi Hakkında Yorumlar

Oyuncuların dizi hakkında verdikleri bilgileri ve yorumları aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Bir Başkadır 2.Sezon Çıkış Tarihi

Dizinin ilk sezonu kısa süre önce yayın platformu Netflix’te geldi, bu yüzden ikinci sezonu beklemek için çok erken. Dizinin ilk sezonunun hayranlardan ve eleştirmenlerden iyi bir yanıt aldığı bildirildi, bu nedenle Netflix’in yakında Bir Başkadır 2.Sezon u kesinlikle yenilemesini bekleyebiliriz. Hepimizin bildiği gibi ikinci sezonun resmi olarak Netflix tarafından yenilenmediğini ancak yakında yenilenmesini bekleyebiliriz ve bu dizinin yapımcısı önümüzdeki yıl 2021’de prodüksiyon çalışmalarına başlayacak.

Bir Başkadır 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!