Black Adam Fan Yapımı Video İle Uyanıyor

Black Adam fan yapımı video ile gözler önüne tekrardan geldi. 2021 yılında DC’nin genişleyecek olan sinematik evreninde yer alacak olan karakter Black Adam’ın bir mağarada yer alan karakteri hayran yapımlarıyla ortaya çıkmaya başladı.

Bir DC hayranı tarafından hazırlanan bir videoda Black Adam mağaranın derinliklerinde yer alıyor.

Black Adam Fan Yapımı Video

2021 Yılında Bizimle Olacak

Black Adam şüphesiz DC Extended Universe oluşumunun yakın zamanda en çok beklenen filmlerinden birisi, filmde Dwayne Johnson başrolde yer alacak. Filmin çekim hikayesi gerçekten uzun bir yolculuğa sahip, Johnson bu film için 2008 yılından beri çalıştığını açıkladı. Black Adam karakteri için Shazam gibi bir çıkış yapması bekleniyor. Planlanan filmde Shazam’ın görünmeyecek olması karakterin DCEU içinde kendine sağlam bir yer kurma şansı verecek. Çizgi roman içinde bu iki karakter birbirlerinin düşmanı olarak yer alıyor.

Ancak bu durum Black Adam ve Shazam’ın bir noktada karşılaşacağı gerçeğini es geçemez. Shazam karakterine hayat veren Zachary Levi, yaşanacak mücadeleler için heyecanlı olduğunu söylemişti.

Bu buluşma ise Black Adam’ın nasıl bir gişe başarısı yakalayacağına bağlı.

Bunun haricinde Black Adam için geri kalan her şey gizemini koruyor. Çekimler başladığında özellikle set görüntüleriyle karakterin nasıl bir hal alacağını adım adım görme şansımız olacak. Bunun ötesinde elimizde yalnızca hayran yapımı görüntüler mevcut. İşte onlardan birisi:

Black Adam Fan Yapımı Video:

Black Adam Fan Yapımı Video

Black Adam Fan Yapımı Video İle Uyanıyor başlıklı yazımız burada son buluyor. Bu ve bunun gibi diğer içeriklerimiz için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR