Black Panther’in Babasını Kim Canlandıracaktı?

Black Panther'in Babası

Ernie Hudson Marvel’ın Civil War filminde neden Black Panther’in babası olarak yer almadığını açıklıyor.

Ernie Hudson, Marvel evrenine Black Panther (T’Challa)’in babası olarak katılmak istediğini ve neden filmde rol almadığını açıkladı. Marvel tarihi boyunca filmlerde bir çok yıldız oyuncu yer aldı. Örnek vermek gerekirse Jeff Bridges Iron Man filminde Obadiah Stane’i canlandırdı, Robert Redford Kaptan Amerika: Winter Soldier filminde yer aldı ve Michael Keaton Spiderman: Homecoming filminde Vulture rolünü aldı. Black Panther filmine gelirsek Marvel şimdiye kadarki en iyi oyuncu ekibini topladı.

Hudson Black Panther’in Babası Rolünü Almak İçin İletişimde

Black Panther’i canlandıran Chadwick Boseman’ın yanı sıra filmde Michael B. Jordan, Danai Gurira ve Lupita Nyong’o gibi yükselen yıldızlar ve Forest Whitaker ve Angela Bassett gibi tecrübeli oyuncular da bulunuyordu. Tüm bu oyuncular Wakanda’da yer aldı.

Black Panther'in Babası

Comicbook’a verdiği bir röportaj esnasında Hudson, Marvel’a olan katılma arzusunu anlattı ve olasılıklar hakkında Marvel Studios ortak başkanı Louis D’Esposito ile sürekli iletişim kurduğunu söyledi. Hudson ayrıca Kara Panter’de rol almak ve ünlülerin babasını oynamak için diyaloglarda bulunduğunu doğruladı.

Black Panther’in Babasını Kim Canlandıracaktı? isimli haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!