Blacklist 8.Sezon 2.Bölüm Ne Zaman?

NBC’nin karmaşık ve hızlı tempolu draması The Blacklist 8.sezon 2.bölüm ne zaman? sorusunun cevabı 1. bölümün yayınlanmasıyla izleyicilerin merakı haline geliyor. Gelin aşağıdaki yazımızdan bu sorunun cevabıyla birlikte birçok şeyin cevabını da alalım.

The Blacklist’in 8.Sezonunda Bizi Ne Bekliyor?

John Eisendrath, Covid virüsünün ileriye giden hikayeyi nasıl etkilediğiyle ilgili sohbet ederek CinemaBlend’e şunları söyledi : “Açıkçası genellikle düşündüğümüz tüm hikayeleri belirli bir yıl içinde bitiririz ve sonra gelecek yıl şöyle düşünürüz: ‘Tanrım, geçen yılın sonunda bütün büyük şeyleri yaptık. Nereden başlayacağız?’ ”

“Bu yıl, bu sezon başlayacak olan geçen sezonun sonunda tamamlayamadığımız tüm büyük işler var.”

“Yani önümüzdeki sezon, sekizinci sezon, normal sezonlardan çok daha yüksek ve dramatik bir yerde başlıyor çünkü geçen sezonun sonunda anlatamadığımız hikayeyi anlatacağız.”

blacklist-8sezon

The Blacklist 8.Sezonunda Kimler Oynuyor?

James Spader süper akıllı seri katilden suçluya dönüştüğü Raymond ‘Red’ Reddington olarak geri dönecek; Megan Boone, Liz Keen; Laila Robins, Katarina Rostova; Diego Klattenhoff, Donald Ressler; Harry Lennix, Harold Cooper ve Laura Sohn, Alina Park olarak geri dönecek.

Sohn diziye düzenli olarak terfi etti, bu yüzden onu daha çok göreceğiz.

blacklist-oyunculari

Blacklist 8.Sezon 1.Bölümde Neler Oldu?

13 Kasım 2020’de şaşırtıcı olmayan bir 8. sezon prömiyeri yapılan Blacklist’te en son devam eden yineleme, Red ve Liz’in hikayesini benzersiz bir yaratıcılıkla anlatmaya devam ediyor. Örneğin; ilk bölüm, Reddington’dan gerçek cevaplar almaya kararlı kararlı bir Liz’i takip ediyor. Bu süreçte Liz, annesi Katarina Rostova ile yeni bir ittifak kuruyor ve sonunda hem Red’e hem de FBI görev gücüne ihanet ediyor. 

blacklist-8sezon-2bolum

The Blacklist 8.Sezon 2.Bölüm Çıkış Tarihi

Ve evet geldik asıl sorunun cevabına, merakla beklenen The Blacklist’in 8.sezon 2.bölümü tüm soru işaretleri ve bitmeyen dramıyla 20 Kasım 2020 tarihinde bizlerle olacak. Bu bölümde bizi neler bekliyor daha iyi görmek için kısa bir fragmanı da sizler için bırakıyorum. İyi seyirler…

Blacklist 8.Sezon 2.Bölüm Ne Zaman? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!