Bloodborne PC ve PS5 İçin Remastered Ediliyor

bloodborne pc ps5 remastered

From Software’nin popüler yapımı Bloodborne PC ve PS5 için remastered ediliyor. Ayrıca, firmanın ilk oyunlarından Demon’s Souls’un da geleceği söyleniyor.

Playstation 4’ün ilk çıkış yaptığı zamanlarda büyük bir oyun kıtlığı yaşadığını herkes hatırlıyordur. Konsolda, üçüncü parti yapımlar harici, neredeyse oyun yoktu denilebilir. Haberde bahsi geçen oyunun öncesinde çıkan The Order 1886’de PS4 oyuncuları tarafından beklenen etkiyi yaratamamış, beklenildiği kadar iyi bir oyun olamamıştı. İşte, tam bu noktada, bütün bu olumsuz şartların eşiğinde From Software’nin Playstation’a özel yapımı ortaya çıkmıştı.

bloodborne pc ps5 remastered

Bloodborne PC ve PS5 Remastered’i Üzerine Çalışılıyor

From Software’nin Bloodborne PC ve PS5 Remastered’i üzerinde çalışıldığı gelen söyleniler arasında. İddialara göreyse ilgili yapım 4K ve 60FPS kalitesinde olabilmesi için optimize edilmeye çalışılıyormuş. Bu konu üzerinde fazlaca mesai harcandığını söyleyen iddia sahipleri, oyunun mükemmel bir optimizasyonla geleceğini söylüyorlar. Bakalım, söylentiler doğru çıkacak mı, gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

bloodborne pc ps5 remastered

Gelişmelere hızla ulaşmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalabilirsiniz.