Borderlands 3 Etkinliği Bloody Harvest Cadılar Bayramı İçin Zamanında Geri Dönüyor

Cadılar Bayramı için tam zamanında, yıllık Kanlı Hasat oyun içi etkinliği Borderlands 3‘e geri dönüyor. Borderlands 3 oyuncuları, sınırlı süreli sezonluk Bloody Harvest Borderlands 3 etkinliği için bir kez daha katılabilir. Etkinlik bugün başlıyor ve 5 Kasım’a kadar devam edecek.

Borderlands 3 Etkinliği

Yalnızca Kanlı Hasat sırasında verilecek olan nadir ödülleri kazanmak için Kaptan Haunt ve yardakçılarıyla yüzleşeceksiniz. Maurice, siz perili düşmanları öldürdükten sonra ortaya çıkan hayaletlerden Hecktoplazma toplamak için görev verecek. Bir kez yeterli Hecktoplasm toplanır ise Maurice Heck bir portal açacak.

Bizler 4 adet zorluk bekliyor. Zorlukları tamamlayarak bir silah süs eşyası, bir ECHO Cihaz Görünümü, paylaşılan bir Vault Hunter Görünümü ve silah görünümü gibi kozmetiklerin kilidini açabilirsiniz.

Borderlands 3 etkinliği için zorluklar

  • 4 Zorluk Tamamlandı – Küçülen Duygusal Bir Silah Biblo
  • 8 Zorluk Tamamlandı – ECHO’nun Ötesinde Cihaz görünümünden Mesaj
  • 12 Zorluk Tamamlandı – Haunted Look, Vault Hunter görünümünü paylaştı
  • 15 Zorluk Tamamlandı – Porphyrophobia silah görünümü

Tüm sezonluk etkinliklerde olduğu gibi, bu sezonda da ana menüden etkinliğe katılma veya etkinlikten çıkma seçeneğiniz sunuluyor. Daha fazla oyun haberleri ve içerik için Otağ‘ı Instagram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR