Borderlands Handsome Collection Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Borderlands Handsome Collection

Geçtiğimiz haftalarda GTA V’nin ücretsiz olmasıyla birlikte gönüllere taht kuran Epic Games, bu seferde Borderlands Handsome Collection’u 1 hafta boyunca ücretsiz yaptı.

Borderlands 2 ve The Pre-Sequel ile birlikte 50 tane DLC içeren paketin değeri Steam üzerinde kampanyalı fiyatıyla 124TL. Handsome Collection’un toplam kampanyasız fiyatı ise Steam üzerinde 480TL gibi bir fiyatı buluyor. 50 adet DLC ve 2 oyunu içeren paketi 1 hafta boyunca Epic Games üzerinden ücretsiz edinebileceksiniz.

Borderlands Handsome Collection

Borderlands Handsome Collection

Oyun tamamiyle çölleşmiş bir yer olan Pandora gezegeninde geçiyor. Gezegenin zengin mineral yapısı ve kaynakları çoğu gezegenden ırkların gelip kolonileşmesine neden olmuş. Aralarında çıkan çıkar çatışmaları nedeniyle çoğu koloni ise haydutlara dönüşmüş. Bir süre sonra kaynakların herkese yetmeyeceğini anlatıklarında birbirlerini yemeye başlamışlar. Borderlands bir FPS-RPG karışımı yani oyun karakterin gözünden oynanıyor aynı zamanda tecrübe puanı kazanarak karakter geliştiriliyor. Oyunda 4 seçilebilir karakter var. Bunlar Mordecai(Hunter), Lilith(Siren), Brick(Berserker) ve Roland(Soldier). Her birinin kendine özel yetenekleri, silahları ve hikâyeleri var.Oyundaki ana ve yan görevleri yaptıkça tecrübe puanı kazanılıyor ve karakterin seviyesini yükseliyor.

Diğer Otağ içeriklerine göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.