Brooklyn Nine Nine 8. Sezonu Yeniden Şekillenecek!

Brooklyn Nine Nine 8. Sezon

Brooklyn Nine Nine 8. sezonu yeniden şekilleneceği söylendi. Brooklyn Nine Nine aktörü Terry Crews, komedinin geleceği ABD’deki polis vahşeti ile ilgili son ve devam eden tartışmalarla şekilleneceğini söyledi.

Brooklyn Nine Nine 8. Sezonu Irkçılığa Dikkat Çekecek

New York’taki bir tuhaf dedektif ekibine odaklanan dizi, Black Lives Matter protestolarını ve dünya çapında gerçekleşen yürüyüşleri benimseyecek ve Brooklyn Nine Nine 8. sezonu ona göre şekillenecek.

Seth Meyers ile yapılan röportajda, küresel öfkenin Brooklyn Nine Nine 8 sezonu için etkileyip etkilemeyeceğini sordu.

Brooklyn Nine Nine 8. Sezonu Hakkında Açıklamalar

Brooklyn Nine Nine 8. Sezonu

“Kesinlikle. Bu ülkede neler olduğunu göstermek amacıyla hepimiz geçen gün yakınlaştırma çağrısı yaptık” dedi.

“Çok fazla güç göstergesine tanık oluyoruz. Ve bu yüzden bazı kasvetli konuşmalar ve bu yeni sezonun nasıl ele alınacağı hakkında gerçekten göz alıcı konuşmalar yaptık.”

Geçen hafta, Brooklyn Nine-Nine oyuncuları ve şovmenleri, polis memurlarını komedi dizisinde tasvir etmenin etkisinin bilincinde olan başka bir aktörün istemini takiben Ulusal Kefalet Fonu ağına 100.000 dolarlık bir bağış yaptı.

Brooklyn Nine Nine 8. Sezonu

Aktris Stephanie Beatriz tarafından Twitter’da paylaşılan bildiride, ”Brooklyn 99’un oyuncuları ve şovmenleri George Floyd’un öldürülmesini kınıyor ve ulusal olarak polis vahşetini protesto eden birçok insanı destekliyor ” dedi.

Brooklyn Nine Nine 8 Sezonu Yeniden Şekillenecek! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!