Brooklyn Nine Nine 8.Sezonu Daha Erken Geliyor

brooklyn nine nine 8.sezon çıkış tarihi

Brooklyn Nine Nine 8.sezonu beklediğimizden daha erken gelebilir. Yapım şirketi NBC, çıkış tarihi olarak 2020 sonbaharını işaret etti.

Yapım son yıllarda ülkemizde de popüler olmaya başladı ve ABD’deki polis ırkçılığınayla adalet anlayışına dikkat çekmeyi misyon edindi. Son bölümü Nisan’da yayınlanan yapımın her yeni bölümü perşembe akşamı yayınlanacak.

brooklyn nine nine 8.sezon çıkış tarihi

Brooklyn Nine Nine 8.Sezon Çıkış Tarihi

Brooklyn Nine Nine 8.sezonun çıkış tarihi olarak 2020 sonbaharı işaret edildi. Yapımda siyahi bir çavuş olan Terry Jeffords’ı canlandıran Terry Crews, dizinin 8.sezonunda polis şiddetine, ırkçılığa ve dünyanın her yerinde sürmekte olan; siyahi George Floyd’un ölümünün ardından ortaya çıkan protestolara dikkat çekeceklerini söyledi.

Dizinin odak noktalarından biri olan Başkomiser Holt’un siyahi ve gay olmasından dolayı yükselemekte sorunlar yaşaması ve Çavuş Terry Jeffords’un siyahi bir ailesi olması sorununa komedinin ışığında daha fazla dikkat çekeceklerini belirten Brooklyn Nine Nine ekibi geçen hafta Amerikan Ulusal Kefalet Fonu’na $100.000 bağış yaptı. Bu büyük bağış miktarı Amerikan polis memurlarının komediyle beraber diziye taşınmasının etkisiyle, on yıl önce bir dizide polisi oynamış ve şu an aktörlük yapmayan bir bağışçı tarafından $11.000 desteklendi.

brooklyn nine nine 8.sezon çıkış tarihi

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!