Call of Duty The Red Door İsmiyle Listelendi İddiası

Call of Duty The Red Door ismiyle listelenmiş olabilir. Microsoft Store’da beliren yapımın, açıklanması beklenen serinin yeni oyununu olduğu iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft Store üzerinde The Red Door isminde bir oyun listelendi. Oyunun yayımcısı olarak Activision gösteriliyor ve tür olarak da Shooter işaretlenmiş. Bu durumda oyuncuların aklına tek bir isim geliyor.

Call Of Duty The Red Door

Call Of Duty The Red Door İddiaları

Oyunun web sayfasından, 81.65 GB yer kapladığını, Xbox One üzerinde çalıştığını, çoklu oyuncu desteğinin bulunduğunu ve ayrıca içeriğinde kan, argo ve yoğun şiddet bulundurduğunu öğreniyoruz. Oyunun açıklama kısmında ise “Birden fazla gerçek var. Eğer cevapları arıyorsan, her şeyi sorgula ve hiçbir şeyin tekrar eskisi gibi olmayacağını kabullen. Kırmızı kapı seni çağırıyor. İçeri adım atmaya cesaretin var mı?” yazıyor. Bu bilgiler ile listelenen ilgili oyun, Call Of Duty serisinden alakasız farklı bir yapım gibi gözükebilir. Fakat hatırlamamız gereken şey bundan bir hafta önce Playstation Network üzerinde de The Red Door isimli bir yapım listelendi. CUSA-20046 kodlu bu oyunun takma ismi COD2020INTALPHA1 olarak gözüküyor.

Söylentiler yeni COD oyununun soğuk savaş döneminde geçeceği ve isminin Call Of Duty: Black Ops Cold War olacağını söylüyordu. Şu anlık Activision tarafından bir açıklama yok. Microsoft Store üzerindeki listelemeye buradan, Playstation Network üzerindekine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty The Red Door

Call Of Duty The Red Door haberini sunduk. Bu tarz haberlerin devamı için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR