Call Of Duty Yeni Sezonu Geliyor

Popüler bir Call of Duty yayıncısına gönderilen videoya göre, Call Of Duty yeni sezonu geliyor!

Görünüşe göre Infinity Ward, Call of Duty: Warzone ve Modern Warfare’in yeni sezonu için neler yapmak istediğini göstermeye başladı. Gönderilen video pek bir detay vermese de, en azından yeni sezonun ne zaman başlayacağını gösteriyor.

Call Of Duty Yeni Sezonu Geliyor: İşte Video İle İlgili Detaylar

Charlie Winter’ın haberine göre Infinity Ward, NICKMERCS isimli bir Twitch yayıncısına videoyu gönderdi. Videoya göre yeni sezonun başlangıç tarihi 5 Ağustos. Bu tarih aynı zamanda mevcut Battle Pass’in bitiş tarihi. Videoda aynı zamanda tren raylarında bir araç ve bir helikopter de gözüküyor.

Yeni sezonun çıkışından önce daha fazla buna benzer video geldiğini görebiliriz. Ayrıca Activision’ın, bu senenin Call of Duty oyununu Modern Warfare’da, oyun-içi bir etkinlik ile tanıtacağı söylentileri uzun zamandır dolaşıyor. Bunun nedeniyse bu yıl salgın nedeniyle çoğu fuar ve etkinliğin iptal olmuş olması. Warzone’un her yıl çıkan yeni Call of Duty oyunlarıyla evrilmeye devam edeceğini zaten biliyorduk.

Infinity Ward, yeni sezon başlarında yeni oyun modları ve büyük değişikliklerin yanı sıra, hikayeye yaptığı eklemelerle, hayranların sevgisini kazanmış birçok karakteri de tekrar oyuncuların karşısına çıkarmayı seviyor. Warzone ayrıca sezon ortasında da büyük değişikliklere uğramıştı.

Call Of Duty Yeni Sezonu Geliyor

Call Of Duty: Warzone Yeni Sezon Teaser haberini sizlere sunduk. Bunun gibi daha fazla içerik için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR