CAOS 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte yayın tarihi!

CAOS 4. Sezon Ne Zaman

Merakla beklenen soru CAOS 4. sezon ne zaman çıkacak? Netflix’in sevilen dizisi Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon ile final yapıcağını duyurdu. Peki CAOS 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Bu soruyu ve ayrıntıları haberimizde cevapladık.

Chilling Adventures of Sabrina (CAOS)’ın gelecek diğer sezonları iptal edildi ve 4. sezon ile final yapacağı doğrulandı. Sabrina aynı Rivaldale gibi çizgi romandan uyarlanmış bir The CW dizisiydi ve 2. sezondan sonra Netflix platformuna geçiş yaptı. Dizi çok popüler olmasa da kendi çapında bir izleyici kitlesine sahipti. Bu haber izleyici kitlesini derinden üzdü.

CAOS 4. Sezon Ne Zaman
CAOS 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

CAOS 4. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Bunun için kesin bir açıklama olmasa da 2020’in sonlarına doğru Kasım ya da Aralık ayında gelmesi bekleniyor. Ayrıca 4. Sezon sekiz bölümden oluşucağı belirtildi. Dizinin yapımcısı olan Roberto Aguirre-Sacasa Final sezonu hakkında küçük bir açıklamada bulundu:

‘Sabrina Chilling Adventures üzerinde çalışmak, ilk günden beri inanılmaz bir onurdu. Kiernan’ın herkesin en sevdiği genç cadı olarak başlamasıyla oyuncu kadrosu mutlak bir keyifti. Yazarlar, editörler, asistanlar ve geriye kalan herkese müteşekkirim. Ayrıca Netflix, Warner Bros., Berlanti Television ve Archie Comics’teki ortaklarımıza anlatmak istediğimiz hikayeyi, istediğimiz yolu anlatmamıza izin verdikleri için minnettarım.”

CAOS 4. Sezon Ne Zaman

CAOS 4. Sezon Detayları:

Dizinin başrol oyuncusu Kiernan Shipka dizinin 4. sezon ile yapacağını instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşarak açıkladı.

View this post on Instagram

FINAL PART LETS GOOO WITCHES!!!!!!! (pc @ccopp)

A post shared by Kiernan Shipka (@kiernanshipka) on

Kiernan Shipka’nın paylaşımı

CAOS 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte yayın tarihi! Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!