Catwoman Zoe Kravitz’in Kalbi The Batman İçin Atıyor

catwoman zoe kravitz

Catwoman Zoe Kravitz yaptığı bir röportajda her sabah uyandığında çekimleri iptal olan The Batman filmine devam etmenin arzusu içerisinde olduğunu söyledi. Bildiğiniz gibi Robert Pattinson’un Bruce Wayne – Batman karakterini oynayacağı The Batman filminin çekimleri korona virüsü nedeniyle iptal edilmişti. Ben Affleck’in daha fazla Batman rolünü oynamak istemediğini söyledikten sonra bayrağı kapan Pattinson, Batman hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Mat Reeves’in yönettiği The Batman filminde Catwoman karakterini oynayacak olan Zoe Kravitz, rolü çok özlediğini ve bir anca önce The Batman’a dönmek istediğini söyledi.

catwoman zoe kravitz

Catwoman Zoe Kravitz Çekimleri Tamamlamak İstiyor

Kendisinin konu hakkındaki detaylı açıklaması şu şekilde:
“Herkesle irtibat halindeyim, hepimiz ortam güvenli olduğu zaman çekimlere devam etmeye hazırız; ancak ne zaman güvenli olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Cat Suit’i giyerken birçok insan yüzüme ve vücuduma dokunuyor, üstelik savaş ve tırmanma sahnelerini saymıyorum bile. Birçok insana nazar çok fazla fiziksel temas isteyen bir meslek yapıyoruz. Her şeye rağmen, her gün uyandığımda, birilerinin beni arayıp ‘Tamamdır, artık çekimlere hazırız.’ demesini umut ediyorum.”

catwoman zoe kravitz

Yılan hikayesine dönen The Batman filminin tam düzlüğe çıktığı ve her şeyin rayına oturduğu zamanda bu noktaya gelmesi gerçekten büyük talihsizlik oldu. Unutmayalım ki korona virüsü sadece The Batman filminin değil, birçok Holywood filminin de çekimlerinin iptal edilmesine ve çıkış takvimlerinin kaymasına yol açtı. Temennimiz Covid-19 sürecinin bir an önce nihayete ermesi ve Catwoman Zoe Kravitz’i The Batman’da izlemek olacak.

Daha fazla haber için Otağ‘ı takipte kalın!