Chicken Run 2 Netflix Platformuna Geliyor!

Chicken Run 2 Netflix

Chicken Run 2’nin orijinal filmin piyasaya sürülmesinden 20 yıl sonra geleceği kesinleşti. Peki Chicken Run 2 Netflix’e ne zaman gelicek? bu soruyu haberimizde cevapladık. Detaylar Haberimizde…

Chicken Run 2 Netflix’e Ne Zaman Geliyor?

Chicken Run’ın ilk filmi 2000 yılında piyasaya sürüldü. Eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu bir not aldı. Yirmi yıl sonra bile film en yüksek hasılatlı stop-motion animasyon filmi olma unvanını elinde tutuyor. Ayrıca yayınlandığı yıl Oscar’a aday gösterildi.Devam filminin çıkacağı ilk olarak 2018’de Koyun Shaun gibi diğer stop-motion filmlerin ardındaki Aardman Animations tarafından duyuruldu. Netflix Aardman Animations’ın 2021’de filmin prodüksiyonuna başlayacağını duyurdu.Film, Rocky adındaki bir horoz yardımıyla esir tutulduğu çiftlikten kaçmaya çalışan Ginger’ın önderliğindeki bir tavuk kümesinin etrafında duruyor.

Chicken Run 2 Netflix

Netflix Twitter’da devam filminin doğrudan hizmetlerine geleceğini duyurdu. Proje üzerindeki ortaklıklarını açıklayan Aardman, sonunda gelecek bölüm için arsa da dahil olmak üzere bazı detayları yayınlamayı başardı. Film, selefinden hemen sonra, Ginger ve sürünün geri kalanı sonunda bir ada kutsalında huzur içinde yaşıyor. O ve Rocky ilk piliçleri Molly’yi bile yumurtadan çıkardılar. Anakarada, korkunç bir şey tavuk türünün geri kalanını tehdit ediyor. Bu kez, özgürlüklerini riske atmak anlamına gelse bile içeri giriyorlar. Flushed Away gibi diğer animasyonlu eserler üzerinde çalışan Sam Fell, yönetmen olarak Leyla Hobart, Carla Shelley, Peter Lord ve Larey Kirkpatrick’in değişimiyle ​​filmi yönetecek. İlk filmin yönetmeni Nick Park da danışman olarak geri dönecek.

Ayrınca Mel Gibson ile ilgili bir gelişme oldu. Bu habere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Chicken Run 2 Netflix’e Geliyor  isimli haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!