Christopher Nolan İddiaları Cevapladı

Christopher Nolan İddiaları Cevapladı

Bir önceki yazımızda size Anne Hathaway’in yaptığı röportajda Nolan’ın neden sandalyelere izin vermediğini anlattığını yayınlamıştık. Christopher Nolan iddiaları cevapladı. Bu iddialar için “Set ekibi ve tüm oyuncular istediği zaman istediği yere oturabilirler.” şeklinde yanıt verdi.

Nolan’ın sözcüsü setlerde sandalyeye izin verilmediği iddiasına yanıt verdi. Nolan’ın sözcüsü Aktris Anne Hathaway tarafından “Cris sandalyelere izin vermiyor çünkü eğer insanlar oturursa onların çalışmayacaklarını düşünüyor.” iddiasına açıklık getirdi.

Christopher Nolan İddiaları Cevapladı

“Setlerde iki tane yasaklı olan şey var; birincisi her ne kadar başarılı olunamasa cep telefonları, ikincisi ise genelde başarılı olan sigara yasağı.”

“Anne’in bahsettiği sandalyeler yönetmen ve yapımcı grubunun kamera monitörünün arkasında oturduğu sandalyeler. Chris bu sandalyeleri istemiyor çünkü bunu hiyerarşik olarak görüyor ve fiziksel olarak gerekli olmadığı düşünüyor. Fakat bu da hiçbir zaman sette yasaklanmadı. Tüm set ekibi ve oyuncular istedikleri zaman istedikleri yerlere oturabilirler.”

Hathaway ilk ifadesinde “Onun harika filmleri var ve sanırım sandalye fobisi sayesinde filmlerini her zaman bütçenin altında ve beklenilen zamandan daha erken yapıyor.” diyerek Nolan’ın geleneksel olmayan yaklaşımını övmüştü fakat görünüşe bakılırsa sette hiçbir zaman sandalye yasaklanmamış.

Nolan’ın merakla beklenilen filmi Tenet son olarak 17 Temmuz’da yayınlanacağını şeklinde açıklama yapıldı, fakat zaman ne getirir bilemiyoruz.

Christopher Nolan İddiaları Cevapladı

Cristopher Nolan’ın sandalye fobisi olduğuna dair olan iddialara cevap verdiğini anlattık. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR